Як оновити програму в комп'ютері.

Зараз на наших комп'ютерах встановлена маса програм для роботи, відпочинку та розваг. Як встежити за всіма оновленнями, щоб мати актуальні версії програмного забезпечення?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на комп'ютер програму Sumo (ftp://ftp2.kcsoftwares.com/kcsoftwa/files/sumo.exe). Вона дозволить виконувати оновлення програм, встановлених на вашому ПК. Запустіть програму , виберіть у вікні запуску пункт «Автоматично визначати список програм». Перегляньте список програм, які вона знайде на вашому комп'ютері. Натисніть кнопку «Перевірити», програма перевірить наявність оновлення для всього знайденого програмного забезпечення. Прочитайте на «Панелі стану», скільки всього додатків завантажила програма, і скільки доступно оновлень. Щоб виконати оновлення програм, виберіть потрібну і натисніть «оновити». Відкриється сайт програми Sumo, там натисніть на кнопку «отримати», і поряд буде назва програми. Далі ви будете переміщені на офіційний сайт обраної програми, де зможете скачати оновлення.
2
Відкрийте програму , оновлення для якої вам необхідно знайти. Якщо програма не повідомляє вас про оновлення, зайдіть в меню «Довідка» або «Налаштування» і там натисніть «Про програму». Зазвичай відбувається автоматичний пошук оновлень для даної програми. Якщо оновлення буде знайдено, дотримуйтесь вказівок програми, щоб її оновити. Встановіть оновлення, а після перезапуску програму , щоб вони вступили в силу.
3
Встановіть на свій комп'ютер програму Update Checker, яка дозволить завантажити оновлення для програми і драйверів. Для цього перейдіть за посиланням http://filehippo.com/updatechecker/FHSetup.exe і завантажте інсталяційний файл на комп'ютер. Встановіть програму , запустіть її. Програма працює в треї, клацніть по ярлику правою кнопкою миші і виберіть команду "Перевірити оновлення". В вікні вашого браузера буде показаний список доступних оновлень для програм. Праворуч біля назви програми натисніть на лінк для того, щоб скачати оновлення.