Як переписати аудіо на диск.

Для запису файлів на CD і DVD існує маса програм, включаючи і стандартну опцію записи на диск операційної системи Windows. Залишається вибрати найбільш зручну для вас, а також визначитися зі способом запису: зробити аудіо диск або записати музику в форматі mp3.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
  • - браузер
Інструкція
1
Вставте диск в привід, відкрийте «Мій комп'ютер», дочекайтеся відображення пустого диск а в цьому вікні. Щоб записати файли на диск , двічі клацніть по ньому або викличте на значку диск а контекстне меню і виберіть пункт «відкрити». Далі перетягніть потрібні файли у вікно приводу, зліва виберіть пункт меню «Записати файли на компакт- диск ». Натисніть на цю команду, запуститься майстер записи диск ів. Вкажіть ім'я вашого майбутнього диск а, натисніть далі у всіх наступних вікнах. Цей метод може лише записати вказані файли на диск , тобто створити аудіо диск з його допомогою не вдасться.
2
Скачайте програму, яка дозволить записати музику на диск , як в форматі mp3, так і в форматі аудіо диск а. Програм таких досить багато, одна з найпопулярніших - Nero. Скачайте інсталяційний файл на комп'ютер, потім запустіть його, встановіть Неро. Далі запустіть програму, перед тим як скинути файли на диск , виберіть формат записуваного диск а. Це може бути CD або DVD. Зверху в головному вікні виберіть закладку «Вибране».
3
Там виберіть команду «Створити Аудіо CD», якщо хочете записати аудіо на диск з найкращою якістю звучання. Даний формат рідний для музичних систем, при запису файли конвертуються, а точніше розпаковуються в доступний для аудіосистем формат. Натисніть кнопку «Створити CD з даними», якщо хочете створити звичайний диск з файлами. Відкриється вікно, що нагадує по виду провідник. Далі натисніть кнопку «Додати» і виберіть потрібні файли для запису. Внизу вікна є шкала, яка показує заповнення майбутнього диск а, подивіться на неї, скільки місця залишилося і скільки ще файлів ви зможете записати. Перейдіть до налаштувань запису диск а, натиснувши кнопку «Далі». Залиште всі пункти записи без зміни, можете лише поміняти ім'я для диск а. Змініть швидкість диск а, але врахуйте, що чим вище швидкість, тим нижче якість запису. Натисніть «Далі» і очікуйте закінчення запису.