Як підключити вентилятор в комп'ютері. Як підключити вентилятор з трьома проводами до двох проводах в комп'ютері.

Для запобігання перегріву і псування деяких деталей системного блоку комп'ютера до них необхідно кріпити вентилятори . Для успішного здійснення цього процесу необхідно знати деякі його тонкощі.
Вам знадобиться
  • - SpeedFan;
  • - Speccy;
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
Для початку виберіть вентилятор. Зверніть увагу на розміри пристрою. Куллер не повинен бути занадто великим, тому що це може ускладнити його монтування в потрібне місце. Вивчіть розмір, кількість і розташування отворів під шурупи. Вони повинні збігатися з отворами на деталі або корпусі блоку.
2
Зверніть увагу на формат підключення живлення до вентилятора. Зазвичай від куллера йде двох, трьох або чотирьохжильний провід. Переконайтеся в тому, що ви зможете підключити обраний вентилятор до материнської плати або обладнанню, до якого воно кріпиться. Пам'ятайте про одну хитрість: можна, наприклад, прикріпити вентилятор до відеокарти, а живлення підключити до материнської плати.
3
Зверніть увагу на максимальну кількість оборотів вентилятора. Це дуже важливий параметр, тому що при установці слабкого куллера ви ризикуєте не отримати бажаного результату охолодження пристрою.
4
Вимкніть комп'ютер. Зніміть кришку з корпуса системного блоку. Встановіть куллер в необхідне місце. Підключіть кабель живлення до придатному роз'єму. Увімкніть комп'ютер.
5
Встановіть програму Speccy. Запустіть її. Подивіться температуру пристрою, до якого ви підключили куллер. Якщо вона все ще занадто висока, то налаштуйте параметри роботи вентиляторів.
6
Встановіть програму SpeedFan і запустіть її. Відкрийте меню «Показники». В ньому буде представлено кілька вентиляторів і температура пристроїв, до яких вони підключені.
7
Для збільшення швидкості обертання потрібного вентилятора натисніть стрілочку «Вгору» в нижній частині вікна програми. Доможіться ідеального співвідношення температури пристрою і швидкості обертання куллера. Можете активувати функцію «Автоскорость вентиляторів». Програма буде автоматично регулювати швидкість обертання лопатей для досягнення оптимального співвідношення температури і споживаної енергії.