Як підключити карту пам'яті до комп'ютера.

Підключення додаткової плати оперативної пам'яті - це найпростіший спосіб збільшення продуктивності комп'ютера. Підійдіть до вибору нових плат пам'яті з усією серйозністю.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - Speccy.
Інструкція
1
Для початку вивчіть характеристика вашої материнської плати. Це необхідно для визначення кількості нових плат пам'яті , які можуть бути до неї підключені. З'ясуйте типи підключаються планок пам'яті і їх максимальну тактову частоту.
2
В тому випадку, якщо у вас відсутній паперова копія інструкції, відвідайте офіційний сайт виробника вашого комп'ютера або ноутбука. Знайдіть на ньому необхідну інформацію.
3
Тепер встановіть програму Speccy. Виберіть ту версію цієї утиліти, яка підходить для вашої операційної системи. Запустіть встановлену програму. Перейдіть в меню «Оперативна пам'ять».
4
В підміню «Слоти пам'яті » знайдіть інформацію про кількість зайнятих і вільних слотах для установки плат оперативної пам'яті . Вивчіть підміню «Пам'ять». В пункті «Тип» буде вказаний тип встановленої оперативної пам'яті (DDR1, DDR2, DDR3 або DIMM).
5
Зверніть увагу на параметр «Частота DRAM». Виберіть і придбайте необхідну кількість плат пам'яті , частота яких не буде нижче зазначеної DRAM-частоти. Не купуйте високочастотні планки, якщо не впевнені в тому, що вони будуть підтримуватися вашою материнською платою.
6
Якщо ваша материнська плата підтримує функцію двоканального режиму роботи оперативної пам'яті , то рекомендують купувати дві ідентичні плати пам'яті . Це дозволить збільшити їх спільну продуктивність на 10-20%.
7
Розберіть системний блок, використовуючи викрутку Philips. Знайдіть встановлені плати пам'яті та зніміть їх, якщо це потрібно. Встановіть у вільні слоти нові плати пам'яті . Якщо ви придбали ідентичні пристрої, то обов'язково підключіть їх до парних слотам.
8
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завершення завантаження операційної системи. Увімкніть програму Speccy. Відкрийте меню «Оперативна пам'ять». Переконайтеся в тому, що всі підключені плати справно працюють.