Як підключити комп'ютер до телефонної лінії.

Для підключення комп'ютера до інтернету через телефонну лінію необхідно використовувати DSL-модем або маршрутизатор. Рекомендують зупиняти вибір на другому варіанті в тому випадку, коли потрібно підключити відразу декілька пристроїв.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель;
  • - DSL-маршрутизатор.
Інструкція
1
Виберіть DSL-маршрутизатор. Якщо ви плануєте підключати до інтернету ноутбуки або смартфони, що працюють з мережею Wi-Fi, то придбайте обладнання, що підтримує опцію створення бездротової мережі.
2
Підключіть DSL-маршрутизатор до електромережі. Знайдіть на корпусі устаткування роз'єм DSL і з'єднайте його з телефонною лінією. Для здійснення даного підключення рекомендують використовувати спліттер. Це пристрій розділяє високі і низькі частоти на лінії, тим самим знижуючи рівень перешкод.
3
Для настройки DSL-маршрутизатора підключіть це обладнання до ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Для цього з'єднайте за допомогою мережевого кабелю роз'єм Ethernet (LAN) маршрутизатора з мережевим адаптером комп'ютера . Запустіть браузер на вибраному ПК або ноутбуці.
4
Відкрийте інструкцію до DSL-маршрутизатора. Знайдіть в ній IP-адресу, що присвоєний йому спочатку. Введіть його значення в адресний рядок браузера і натисніть клавішу Enter. На дисплеї відобразиться web-інтерфейс налаштувань обладнання.
5
Для налаштування з'єднання з сервером провайдера перейдіть в меню WAN. Встановіть необхідний тип протоколу передачі даних, введіть логін і пароль, необхідні для авторизації на сервері. Налаштуйте додаткові параметри мережі, такі як Firewall, підтримка DHCP і NAT. Збережіть параметри цього меню.
6
Тепер перейдіть в меню Wi-Fi (Wireless Settings). Створіть бездротову точку доступу. Врахуйте, що параметри цієї мережі повинні задовольняти вимогам адаптерів бездротового зв'язку мобільних телефонів і ноутбуків. Збережіть параметри бездротової мережі.
7
Перезавантажте ваш DSL-маршрутизатор. Переконайтеся в тому, що з'єднання з інтернетом активно. Підключіть комп'ютер до роз'єму LAN (Ethernet), а бездротові пристрої - до точки доступу Wi-Fi.