Як підключити саб до комп'ютера. потрійний вихід з сабвуфера Як підключити до комп'ютера.

Хочете, переглядаючи кіно у себе вдома в найкомфортніших умовах, відчувати себе, як в кінотеатрі? Тобто насолоджуватися повноцінним звуком, здатним передати всю барвистість спецефектів сучасних бойовиків. Або ж слухати концерт оркестру віденської опери, відчуваючи вібрацію кожного інструменту. Для цього потрібно підключити хорошу акустичну систему, яка дозволить вам насолоджуватися повноцінним звуком.
Інструкція
1
Подивіться на задню панель вашого системного блоку. Там ви виявите багато входів різних плат, серед яких потрібно відшукати звукову карту. У ній багато гнізд, кожне з яких відзначено певним кольором, що значно спрощує завдання. Зверніть увагу, виконуючи підключення саба до комп'ютеру, що його штекери також мають певний колір, швидше за все співпадає з кольором роз'ємів звукової карти.
2
Проведіть збірку пристрою. Для цього потрібно розпакувати весь комплект і підключити за допомогою відповідної комутації всі колонки набору безпосередньо до сабвуфера. Далі увімкніть його в розетку і переведіть вимикач в положення «On». Після цього підключіть штекер сабвуфера у відповідне за кольором гніздо звукової карти. Може бути і така ситуація, що збігу кольору ви не знайдете. Під кожним гніздом намальована маленька картинка або напис, що пояснює його призначення. Знайдіть гніздо, призначене для підключення акустичної системи. Як правило, воно маркується написом «Line out». Виявивши його, підключити саб буде досить легко.
3
Проведіть настройку сабвуфера. Зробити це досить просто. Після того, як ви підключили всю систему до звукової карти, на вашому моніторі з'явиться діалогове вікно управління настройками звукової карти. Буде пропонуватися кілька варіантів роботи сабвуфера: вихід на центральний канал, вихід на бічні динаміки, вихід на тилові динаміки. Також ви побачите параметри налаштування лінійного входу і мікрофона. В даний момент вони вас не цікавлять. Встановіть прапорець навпроти параметра «Вихід на центральний канал». Можете вважати, що вам вдалося підключити до комп'ютеру саб.
Корисна порада
Багато хто помилково вважають, що придбавши хорошу акустичну систему, вони відразу ж обзавелися хорошим звуком. Не варто забувати, що за якість передачі звуку на комп'ютері насамперед відповідає звукова карта. Якщо ви маєте її вбудованою і бюджетною версією, то не варто засмучуватися, якщо в результаті не вийде кристально чистий і гранично якісний звук.