Як скинути фотографії на диск.

Фотографії , записані на компакт диск, зручно дивитися на екрані телевізора через DVD-плеєр, або на будь-якому комп'ютері, що має привід для оптичних диск ів. Скинути фотографії на диск можна за допомогою спеціального софту.
Інструкція
1
Для запису на диск вам знадобиться спеціальна програма. Одним з кращих безкоштовних рішень в області запису диск ов є додаток CDBurner XP, яке можна скачати за адресою http://cdburnerxp.se/downloadsetup.exe. Встановіть програму на комп'ютер і запустіть її. При кожному запуску програми відкривається вікно, в якому необхідно вибрати функцію, яка буде використовуватися в даний момент: запис даних, запис музики, створення образу диск а, копіювання диск а чи стирання перезаписуваного диск а. Для запису фотографій на диск виберіть опцію "Диск з даними" і натисніть на кнопку ОК.
2
Після натискання кнопки ОК відкриється вікно додавання файлів, що нагадує стандартний файловий менеджер. У правій частині даного вікна знайдіть директорію з фотографіями, які ви плануєте записати на диск. Записувати на диск можна або цілу папку, або кожну фотографію окремо. Вибравши необхідні файли або папки скопіюйте або перетягніть їх в ліву частину вікна. Заповнену на диск е місце позначається смугою-індикатором, яка розташована внизу вікна. Після того, як ви скопіювали в поле записи всі необхідні фотографії, переконайтеся, що смуга-індикатор перетнула межу заповнювання диск а, інакше запис може не відбутися.
3
Для запуску фізичного копіювання фотографій на диск натисніть на кнопку "Прожиг". Під час пропалювання намагайтеся не запускати ніяких програм паралельно, так як при раптовій його скасування компакт- диск (якщо він не перезаписуваний) може бути остаточно зіпсований. Після того, як прожиг завершиться, привід компакт- диск ов відкриється автоматично. Тепер фотографії з вашого комп'ютера записані на компакт диск, і переглянути їх можна на будь-якому пристрої, що підтримує диск і і формат записаних на ньому фотографій.