Як включити комп'ютер автоматично.

Автоматичне включення комп'ютера - це функція, яка може бути дуже корисною при певних обставинах. У сучасних персональних комп'ютера х вона однозначно присутня і часом значно спрощує роботу користувача. Що потрібно, щоб активувати цю функцію? Перш за все, потрібно почати з правильного налаштування системи свого комп'ютера .
Інструкція
1
При включенні комп'ютера , поки ще не пропала перша сторінка із зазначенням параметрів вашої системи, натисніть кнопку "Delete", щоб потрапити в BIOS. Дана система відповідає за підготовку вашого персонального комп'ютера до того, щоб зробити автоматичне включення або до інших подібного роду діям.
2
Зайдіть в розділ управління енергією. Для цього виберіть пункт "Power Management setup". Далі зайдіть в пункт параметри пробудження комп'ютера - "Wake up event setup" або "Wake up from 55". Виберіть параметр "Resume by rtc alarm" і встановіть щоденне час включення комп'ютера . З цього моменту ваш персональний комп'ютер буде щодня включатися в заданий час. Дані налаштування системи BIOS призначаються для постійного зберігання інформації і подальшого її використання.
3
Збережіть всі встановлені налаштування. Для цього натисніть на клавіатурі клавішу F10, а потім клавішу "Enter". У деяких системах потрібно більш детальне вказівку збереження налаштувань. Наприклад, прейдя в основне меню розподілу, ви побачите пункт «Вихід із збереженням параметрів» - «Exit with saving setup". Натисніть на цей пункт меню. У зазначеній формі, система у вас уточнить, чи хочете ви зберегти змінені настройки. Натисніть на клавіатурі клавішу "у", а потім "Enter". Це означає, що параметри збережені. Цю операцію потрібно виконати обов'язково, інакше всі змінені настройки не набудуть чинності, і включити комп'ютер автоматично не вийде.
4
Якщо вам знадобиться змінити час, у який буде відбуватися автоматичне включення комп'ютера , виконайте всі ті операції, які описані вище. Не забувайте зберігати налаштування. Це гарантія того, що комп'ютер буде працювати саме так, як вам потрібно. Вкажіть час точно. У налаштуваннях використовується 24-х годинна система, тому помилитися буде досить складно.