Як завантажити фото з фотоапарата в комп'ютер. Як закачати фотографії з фотоапарата на комп'ютер.

Фотографії з пам'яті цифрового фотоапарата рано чи пізно необхідно буде завантажити в комп'ютер , тому що запаси будь-якого носія інформації обмежені. Завантажити фото з фотоапарата в комп'ютер можна різними способами.
Інструкція
1
Найпоширенішим способом передачі фотографій з фотоапарата в комп'ютер є копіювання або переміщення при підключенні пристроїв один до одного за допомогою кабелю. Кабель для підключення фотоапарата до комп'ютер у йде в комплекті поставки. Для того щоб підключити фотоапарат до комп'ютер у, на останній потрібно встановити відповідний драйвер, який також йде в комплекті з фотоапаратом. Деякі виробники записують на диск разом з драйверами фірмовий софт для обробки фотографій. Після установки драйверів підключіть фотоапарат до комп'ютер у через інтерфейс USB. Він може бути пізнаний операційною системою як знімний диск, або як пристрій. У першому випадку передача даних буде здійснюватися за допомогою стандартних файлових менеджерів, а в другому - за допомогою фірмового софта, встановлюваного з диска.
2
Завантажити фото з фотоапарата в комп'ютер також можна за допомогою спеціальних пристроїв - кардридеров (які можуть бути вбудовані в ноутбук або системний блок, або з'єднуватися з комп'ютер ом за допомогою USB). Цей спосіб відрізняється набагато більш високою швидкістю передачі данних.Для завантаження фотографій з фотоапарата в комп'ютер дістаньте флеш-карту з фотоапарата і вставте її в кардрідер, підключений до комп'ютер у (або вбудований в нього). Якщо у фотоапараті використовується мікро-версія флеш-карти (наприклад microSD), то для вставки її в кард-рідер використовуйте спеціальний адаптер. Даний спосіб передачі даних нічим не відрізняється від копіювання даних з звичайної флешки.
3
Деякі сучасні фотоапарати підтримують технології бездротової передачі даних. Якщо комп'ютер також оснащений модулями бездротового зв'язку (наприклад Bluetooth), то завантаження фотографій з фотоапарата можна здійснити даними способом. Для цього активуйте Bluetooth на обох пристроях, на комп'ютер е виберіть значок Bluetooth в треї і натисніть на кнопку «Додати пристрій». Після додавання пристрою почніть огляд і копіювання необхідних фотографій.