Як налаштувати відео на компі.

У сучасних ОС Microsoft Windows використовується гнучка система для роботи з відео - DirectShow (раніше вона називалася ActiveMovie), Будь-яка програма-програвач, яка використовує інтерфейс DirectShow, автоматично може використовувати й інші компоненти системи: декодери звуку, декодери відео, splitter'и для вилучення аудіо/відеопотоків з різних форматів файлів. Це дозволяє кожному користувачеві створювати підсистему для роботи з відео з різних елементів на свій розсуд.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету
  • - навички системного адміністрування
Інструкція
1
Налаштуйте комп'ютер для перегляду відео у форматі avi. Встановіть налаштування відео для декодера від DivX Networks. Запустіть програму Media Player Classic, виберіть відеофайл, і даний декодер запуститься автоматично, знайдіть його іконку в треї. Натисніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». Встановіть наступні настройки відео: Аutomatic post-processing -виберіть опцію Partial; парамет Film effect може додати «шум плівки», що додасть ефект до перегляду відео, і приховає дефекти стиснення, встановлюйте на свій смак; Smooth playback - ВИКЛ; YUV extended - ВКЛ; Overlay extended - ВКЛ; Double buffering - ВИКЛ; Disable Logo - за бажанням включіть або виключіть відображення логотипу на початку відтворення ролика; Support Generic MPEG-4. Збережіть налаштування для відео, для цього натисніть кнопку «Ок».
2
Налаштуйте кодек XviD для перегляду відео. Зайдіть в конфігурацію кодека, відрегулюйте рівень пост-процесингу, він може додати шум. Змінити налаштування відео в даному кодеку можна при перегляді фільму, якщо відео починає сіпатися або гальмувати, пропускати кадри, зменшіть рівень постпроцесингу, так як процесор не справляється з декодуванням цього запису з такою якістю. Для цього вимкніть в розділі постпроцесингу алгоритми обробки відео. Також зайдіть в розділ FourCC Support і включіть підтримку декодировки відео.
3
Змініть настройки для відео в декодере ffDShow. Цей декодер дає мінімальне навантаження на процесор при перегляді відеозапису. Він є універсальним. Виберіть і настройте потрібний вам фільтр: яскравість/контрастність усунення/додавання шуму, збільште різкість, встановіть розмиття, корекцію перспективи. Увімкніть за потребою підтримку субтитрів. Біля поля «Автоматичне регулювання простий-процесингу» поставте галочку, з цією функцією декодер справляється.
4
Скачайте і встановіть популярний набір декодерів, K-Lite Codec Pack, який випускається в різних варіантах розміру. Даний пак дозволить змінити налаштування відео різних декодерів в одному місці.