Як підключити до комп'ютера блютус.

Для синхронізації комп'ютера з мобільним телефоном і деякими іншими пристроями можна використовувати Bluetooth-адаптер. Це пристрій дозволить здійснювати величезну кількість маніпуляцій без використання кабелів.
Інструкція
1
Існують різні типи Bluetooth-адаптерів. Деякі володіють великим набором функцій, інші пристосовані для роботи одного єдиного пристрою. Для початку спробуйте підключити до комп'ютеру бездротову мишу, працюючу через Bluetooth-канал.
2
Увімкніть миша і підключіть Bluetooth-адаптер до USB-порту комп'ютера. Дочекайтеся, поки операційна система підбере і встановить необхідні драйвери. У тому випадку, якщо процес автоматичної установки драйвера виявився невдалим, запустіть програму, що знаходиться на диску, що йде в комплекті з мишкою. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом (Windows Seven) і перейдіть в меню «Зміна параметрів адаптера».
3
Клацніть правою кнопкою миші по значку Bluetooth-адаптера і виберіть пункт «Переглянути мережеві пристрої Bluetooth». Знайдіть вашу бездротову мишу та натисніть кнопку «Підключити». Перевірте працездатність мишки.
4
У тому випадку, якщо вам потрібно підключити інший пристрій до комп'ютеру , скористайтеся програмою BlueSoleil. Скачайте і встановіть версію цієї утиліти, яка підходить до вашої операційної системи.
5
Запустіть програму. Активуйте пошук пристроїв, що працюють з каналом Bluetooth. Якщо ви підключаєте мобільний телефон або комунікатор, то для налаштування виходу в інтернет з використанням даного пристрою як модему вам потрібна додаткова програма. Скачайте утиліту PC Suite або PC Studio, залежно від виробника вашого мобільного телефону.
6
У тому випадку, якщо ви підключаєте бездротову гарнітуру, обов'язково встановіть драйвери для цього пристрою. Не забудьте про те, що необхідно паралельно налаштувати драйвери звукової карти. Це необхідно для правильної роботи бездротових навушників або мікрофона.
Технологія бездротової передачі даних bluetooth дуже зручна, оскільки дозволяє передавати інформацію на різні пристрої без підключення будь-яких проводів, при цьому швидкість передачі даних не поступається провідним аналогам. Підключення bluetooth до комп'ютера дозволить передавати дані відразу на кілька пристроїв і при цьому не підключати кожний пристрій окремо.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, bluetooth пристрій, диск з драйверами для підключення блютуз
Інструкція
1
Купити bluetooth можна універсальний, тобто він буде порівняти з абсолютно будь-якими пристроями, які володіють цією технологією. Сучасні bluetooth пристрої підключаються через usb-інтерфейс.
2
Підключіть bluetooth пристрій до інтерфейсу usb на комп'ютері. Повинна спрацювати система виявлення обладнання (Plug And Play). Якщо автоматичне виявлення обладнання не спрацювало, зайдіть у властивості комп'ютера, виберіть «Диспетчер пристроїв», потім по верхньому рядку клацніть правою кнопкою мишки та натисніть по команді «Оновити конфігурацію устаткування».
3
Після виявлення пристрою система автоматично встановить драйвера для нього. Значок з bluetooth пристроєм повинен з'явитися знизу на панелі інструментів.
4
Зараз в комплект до практично будь-якому bluetooth пристрою йде окремий набір драйверів. Якщо ви купили новий bluetooth, після того як підключили його до комп'ютера, встановіть драйвера з диска. Це значно розширить функціональність пристрою. Встановлюється не тільки драйвер, але і програма, за допомогою якої користуватися пристроєм буде дуже зручно.
5
Після того як драйвера встановлені, увійдіть в меню програми. У будь-якій програмі мають бути пункти «Пошук пристроїв» і «Парні пристрої». Для підключення сумісних bluetooth пристроїв натисніть на «Пошук пристроїв». Коли програма виявить сумісні bluetooth пристрої (ноутбук, КПК, телефон), додайте їх до списку пристроїв.
6
Тепер все bluetooth пристрої доступні в списку парних пристроїв. Просто виберіть там потрібний пристрій і команду «Встановити з'єднання». Коли потрібно вибрати інший пристрій, просто клацніть по ньому і натисніть ту ж команду. Так можна встановлювати зв'язок з потрібними вам сумісними пристроями в швидкому режимі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VjLgWFVrx4M