Як підключити системник до ноутбука. з'єднати ноутбук з системним блоком.

Певна категорія користувачів задається питанням підключення системного блоку до ноутбуку . Спосіб здійснення даного підключення буде залежати тільки від його кінцевої мети.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Використовуйте мережний кабель для створення локальної мережі між ноутбуком і комп'ютером. З'єднайте з його допомогою мережеві адаптери системного блоку і ноутбука.
2
Після здійснення даної операції ви вже отримали готову робочу локальну мережу. Тепер налаштуйте мережеві адаптери таким чином, щоб ноутбук міг отримувати доступ в інтернет, використовуючи з'єднання комп'ютера з сервером провайдера. Підключіть другу мережеву карту до системного блоку.
3
Встановіть драйвери для цього пристрою. З'єднайте даний мережевий адаптер з кабелем провайдера. Налаштуйте нове підключення до інтернету, якщо воно ще не готове до роботи.
4
Відкрийте властивості створеного з'єднання. Виберіть вкладку «Доступ». Активуйте перший пункт даного меню, що дозволяє комп'ютерам локальної мережі використовувати це з'єднання з інтернетом. У наступному пункті вкажіть вашу локальну мережу.
5
Перейдіть до налаштувань мережевого адаптера, сполученого з ноутбуком. Виберіть протокол інтернету TCP/IP (v4). Натисніть кнопку «Властивості». Задайте цієї мережевої карти статичний IP-адресу, значення якого буде 99.99.99.1.
6
Відкрийте параметри брандмауера Windows. Додайте локальну мережу, утворену комп'ютером і ноутбуком в список винятків. Налаштування системного блоку на цьому завершена.
7
Відкрийте мережеві підключення на ноутбуці. Перейдіть до властивостей мережевої карти, з'єднаної з комп'ютером. Відкрийте властивості протоколу інтернету TCP/IP (v4). Заповніть перші чотири поля даного меню наступними параметрами: - 99.99.99.2 - IP-адреса; - Стандартна маска підмережі; - 99.99.99.1 - Основний шлюз; - 99.99.99.1 - Бажаний сервер DNS.Сохраніте параметри цього меню.
8
Підключіться до інтернету на стаціонарному комп'ютері. Переконайтеся в тому, що ноутбук отримав доступ до інтернету.