Як поставити нагадування на комп'ютер. Як в екселя зробити нагадування дати.

Нагадування - це зручний спосіб розпланувати свій день за допомогою електронної версії органайзера, який дозволить вам не забути ні про один важливий подію. Масу варіантів пропонує зараз інтернет в цій сфері, вам лише залишається вибрати найбільш підходящий.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Запустіть програму Miscrosoft Outlook, щоб створити нагадування про подію. Ця програма входить в комплект Microsoft Office і швидше за все вже встановлена на вашому комп'ютері. В «Панелі управління» програми (ліворуч) виберіть закладку «Календар». Виберіть дату, на яку ви хочете запланувати подію і встановити нагадування про нього. Один раз клацніть по ній мишкою. У правій частині екрана відобразиться графік часу, виберіть потрібний час для вашої події, двічі клацніть мишкою по ньому.
2
Створіть нову зустріч, щоб зробити нагадування про неї. Введіть тему зустрічі, при необхідності місце і мітку. Далі введіть час початку події, поставте прапорець біля поля «Цілий день», якщо ця подія займе весь день. Потім встановіть настройку нагадування про цю зустріч - за скільки часу до події програма вас сповістить (від 15 хвилин до двох тижнів). Виберіть звуковий файл з комп'ютера, щоб нагадування супроводжувалося звуком. Якщо дана зустріч повторюється, наприклад, щотижня, тоді натисніть кнопку «Повторення» і задайте інтервал повтору. Щоб створити зустріч і зберегти її, натисніть кнопку «Зберегти і закрити».
3
Скачайте і встановіть на свій комп'ютер програму-напоминалку, наприклад Machy, щоб зробити нагадування з її допомогою, перейдіть за посиланням http://kxsoft.ru/proj.php?id=0 і завантажте дану програму. Натисніть кнопку «Додати», щоб створити нагадування. Виберіть пункт «Нагадати що-небудь», далі виберіть звуковий файл з вашого комп'ютера, щоб він супроводжував оповіщення, поставте прапорець у полі «Показувати своє нагадує подія», введіть текст нагадування. Далі встановіть дату і час події та нагадування. Крім цього, програма може нагадати вам про день народження. Для цього в поле зліва виберіть відповідний пункт, далі введіть ім'я людини, додайте повідомлення нагадування і встановіть дату, коли вам потрібно нагадати про день народження. Цю програму потрібно додати в автозавантаження, щоб вона могла зробити нагадування. Для цього натисніть кнопку «Налаштування» і виберіть пункт «Запускати програму разом з Windows.
4
Створіть нагадування в онлайн-сервісі, якщо ви не працюєте постійно на одному і тому ж комп'ютері. Щоб встановити нагадування в інтернеті, зайдіть на сайт такого сервісу, наприклад, портал yandex.ru підтримує функцію нагадувань. Увійдіть у системі, якщо у вас ще немає ящика на Яндексі. Перейдіть по посиланню «календар», щоб створити нагадування про подію. Натисніть кнопку «створити подію» і заповніть поля. Введіть назву події, його опис, місце і час. Також вкажіть час, за який вас треба оповістити про нього. Зайдіть в налаштування календаря і виберіть тип сповіщення: поштою або по смс.