Як дізнатися номер своєї мережевої карти.

MAC-адреса - це унікальний ідентифікатор, який присвоюється мережевого обладнання виробником. Якщо комп'ютер підключений до локальної мережі, адміністратор може призначити йому довільний MAC-адресу, не пов'язаний з заводським.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - мережева карта.
Інструкція
1
Щоб дізнатися МАС-адресу, з меню «Пуск» вибирайте опцію «Виконати» і введіть cmd. Для підтвердження натисніть ОК. В розкрилася консолі запишіть команду getmac. У рядку «Фізична адреса» виводиться MAC-адрес.Визвать консоль управління можна по-іншому: з меню «Пуск» вибирайте пункти «Усі програми», «Стандартні» і «Командний рядок».
2
Якщо ви хочете отримати повну інформацію про підключення пристрою, вводите команду ipconfig/all.Помімо фізичної адреси, ви побачите інші дані про мережевий карті і властивостях мережі. Якщо мережевий кабель не підключений, в рядку «Стан мережі» з'явиться повідомлення «Мережа відключена» .Якщо в вашому комп'ютері встановлено кілька мережевих карт, будуть виведені декілька блоків тексту з даними про кожну з них.
3
Дізнатися MAC-адресу можна також з Панелі управління. Клацніть двічі по значку «Мережеві підключення». Щоб викликати контекстне меню, натисніть правою клавішею по іконці «Підключення по локальній мережі». Вибирайте опцію «Стан» і відкрийте вкладку «Підтримка». Натисніть кнопку «Подробиці». У новому вікні з'являється інформація про мережу та МАС-адресу мережевої картки .
4
Команда ipconfig/s comp_name, де comp_name - ім'я будь-якого комп'ютера з локальної мережі, виводить його МАС-адресу, за умови, що у вас є права доступу. Для цих же цілей можна використовувати команду nbtstat [-a comp_name] або [-a IP].
5
Змінити МАС-адресу мережевого устаткування можна засобами Windows. Викликайте контекстне меню клацанням правої клавіші по іконці «Мій комп'ютер». Вибирайте опцію «Властивості» і вкладку «Обладнання». Натисніть на «Диспетчер пристроїв». Правою клавішею клацніть по імені мережевий плати і вибирайте опцію «Властивості». У вкладці «Додатково» у вікні властивостей відзначте пункт «Мережевий адреса». Введіть МАС-адресу в віконце справа.