Як відростити фарбоване волосся.

Відрощування фарбованого волосся - процес, що вимагає терпіння і витримки. Для його полегшення волосся зазвичай тонують в колір, близький до натурального, регулярно стрижуть кінчики і використовують засоби, що стимулюють ріст волосся.
Вам знадобиться
  • - тонуюча фарба;
  • - окислювач;
  • - стійка фарба для волосся;
  • - смивка;
  • - настойка перцю червоного стручкового;
  • - порошок гірчиці;
  • - цукор;
  • - оливкова олія;
  • - жовток.
Інструкція
1
Якщо ваші волосся були освітлені, то тонуйте їх для того, щоб перехід між відростають корінням і довжиною не був дуже різким. Тонування відрізняється від звичайного фарбування тим, що воно практично не шкодить волоссю. Зазвичай використовуються два окислювача: 3% або 1,8%. 1,8% надає волоссю більш темний відтінок. Тонуючі засоби та окислювачі продаються в магазинах професійної косметики.
2
Змішайте в неметалевої мисці тонуючу фарбу і окислювач. Нанесіть їх на сухі волосся . Фарбу можна наносити на все волосся , можна тільки на прояснені. З плином часу, зазначеного в інструкції, змийте фарбу водою. Тонування тримається на освітленому волоссі 1-2 місяці, потім воно повністю вимивається і процедуру доводиться повторювати.
3
Довше на волоссі тримається стійка фарба. Вона підбирається тон в тон з натуральним кольором волосся. Окислювач в цьому випадку використовується 3%.
4
Якщо ваші волосся були пофарбовані в колір, темніше вашого натурального, то зробіть декапирование (змивку пігменту). Придбайте в магазині професійної косметики засіб для видалення пігменту з волосся. Нанесіть його на сухі волосся , витримайте належний час і змийте, повторюйте процедуру до тих пір, поки не досягнете потрібного відтінку волосся.
5
Раз на 2-3 місяці зістригайте кінчики волосся в перукарні.
6
Використовуйте засоби, що прискорюють ріст волосся. Це можуть бути як дорогі аптечні препарати, так і саморобні маски. Самими простими є разогревающие маски. За рахунок тепла вони підсилюють кровопостачання шкіри голови і покращують живлення волосяних цибулин.
7
Змішайте спиртову настойку перцю червоного стручкового («перцівку») з водою у співвідношенні 1: 1. Наносите отриману суміш на шкіру голови на годину 1 раз на тиждень. Після нанесення ви повинні відчути тепло і легке печіння. Якщо цього не сталося, то наступного разу додайте більшу кількість води або спробуйте використовувати «перцівку» іншого виробника.
8
Змішайте 2 ст.л. гірчичного порошку, 1 ч.л. цукру, 2 ст.л. гарячої води, 2 ст.л. оливкової олії і 1 жовток. Нанесіть отриману суміш на шкіру голови на 40 хвилин, потім змийте шампунем. Повторюйте щотижня.