Як зробити простий макіяж.

Щоб виглядати природно, не завжди достатньо просто вмитися. Практично на будь-якій шкірі можна знайти невеликі вади. Ситуацію врятує макіяж в спокійних тонах, він додасть особі здоровий і квітучий вигляд. Щоб зробити простий макіяж , не буде потрібно багато часу. Від сили 7-10 хвилин. Зате ефект доглянутості та свіжості залишиться на цілий день.
Інструкція
1
Підготуйте все, що вам потрібно для нанесення макіяж а: декоративну косметику, приналежності й кисті для нанесення макіяж а. Переконайтеся, що в кімнаті відповідне освітлення. Підготуйте шкіру до нанесення макіяж а. Очистіть її звичайним способом, нанесіть зволожуючий крем.
2
Нанесіть на шкіру обличчя кінчиками пальців, спеціальної пензлем або пунктирно безпосередньо з туби тональний засіб. Рівномірно розподіліть його по обличчю спонжем або пальцями так, щоб ніде не залишилося надлишків кошти. Приділіть особливу увагу лінії підборіддя і лінії росту волосся - ретельно розтушуйте тональний засіб, щоб не було меж і різких переходів. Основа повинна максимально збігатися з природним відтінком вашої шкіри.
3
Замаскуйте темні кола під очима, капіляри, пігментні плями чи інші вади шкіри за допомогою коректора. Розтушуйте коригуючий засіб, щоб не було явних переходів і колірних кордонів. Колір коректора не повинен надто сильно відрізнятися від кольору основи. Злегка припудріть обличчя широким пензлем.
4
Використовуючи легкі рум'яна, зробіть контури особи більш рельєфними. Накладіть штрих посветлее на верхню частину скул, а лінією потаємні позначте впадинки під вилицями. Не наносіть занадто багато рум'ян і використовуйте той відтінок, який найбільш близький до вашого природного рум'янцю.
5
Розчешіть брови спеціальною щіткою-гребінцем. Можете укласти їх безбарвним гелем. Якщо ви звикли робити колір брів більш темним, краще утримайтеся від використання олівця. Надати легкий коричневий відтінок брів можна за допомогою тіней для брів або тіней для повік. Не наносіть занадто багато засоби. Надлишки видалите гребінцем для брів.
6
Нанесіть тіні світло-коричневого, бежевого або пісочного відтінку на рухому повіку. Можна використовувати тіні декількох відтінків, лише б вони не були надто яскравими. Нанесіть більш світлий відтінок по внутрішнього куточка ока, тіні середнього відтінку накладіть на середину століття, а зовнішній куточок відтінятимете більш темним кольором. Межі переходу ретельно розтушуйте пензлем або аплікатором. Не наносіть тіні над рухомим століттям і не виводьте їх занадто далеко до скронь, не варто «обтяжувати» погляд.
7
Підкресліть лінію росту вій верхніх повік контурним олівцем, рідким підведенням або тінями для повік темно-коричневого відтінку. Не проводьте занадто широку лінію. Контур потрібен лише для того, щоб підкреслити розріз очей і зробити вії візуально густіше.
8
Нанесіть на вії безбарвну туш для вій або туш коричневого або чорного кольору. Слідкуйте за тим, щоб не залишалося грудочок і склеєних вій. При необхідності розділіть вії спеціальним гребінцем, але робіть це акуратно, так, щоб не обсипалася туш.