Як стимулювати ріст волосся на голові.

За місяць волосся виростають на 1-1,5 см, в теплу пору року їх зростання прискорюється. Але багатьох жінок не влаштовує така ско зростання ь, коли поставлена мета - відростити довгу шевелюру, то хочеться досягти її якомога швидше. Існує кілька способів, які допоможуть вам не тільки стимулювати зростання волосся на голові , а й зміцнити їх.
Інструкція
1
Зверніть увагу на свій раціон. Для того, щоб організм отримував всі необхідні для зростання а волосся живильні речовини і вітаміни, харчування має бути збалансованим і різноманітним. Ви можете використовувати спеціальні вітамінні комплекси, розроблені для стимуляції зростання а волосся, які продаються в аптеках.
2
Перегляньте свій спосіб життя. Алкоголь і куріння завдають волоссю непоправної шкоди, сповільнюючи їх зростання. Заняття спортом, активний спосіб життя покращують обмін речовин і збільшують ско зростання ь зростання а волосся.
3
За волоссям необхідно регулярно і правильно доглядати. Якщо їх постійно труять перекисом водню, сушать гарячим феном, псують хімічною завивкою, то харчування їм не вистачає, тому кінці п зростання про обламуються. Тому створюється враження, що волосся перестають рости. Виключіть ці чинники стресу для вашого волосся, щоб стимулювати їх зростання.
4
Хорошим стимулятором є натуральні народні засоби, що містять інгредієнти, дратівливо діють на волосяні фолікули і підсилюють приплив крові і поживних речовин до коріння волосся. Таке дію можуть надати гірчиця, імбир, настоянка червоного перцю. Їх стимулюючу дію використовується в рецептурі різних масок для волосся. Наносите такі маски регулярно на шкіру голови, тримайте їх по 20-60 хвилин, змивайте теплою водою.
5
Найефективнішою вважається настоянка червоного гострого перцю, яку можна зробити самій, наполігши кілька порізаних стручків на горілці 2-3 тижні в темному місці. Для маски змішайте по столовій ложки настойки, рослинної олії і бальзаму-ополіскувача. Врахуйте при цьому такий фактор, як чутливість вашої шкіри, щоб не спалити її і не пересушити волосся , тому в маску можна додати ще й ложку жирного кефіру.
6
Традиційно для зміцнення і зростання а волосся використовують білу хну. Щоб підсилити її ефект, додайте в хну чайну ложку меленої кориці, заваріть все окропом, остудіть і ще теплу масу нанесіть на волосся .
Корисна порада
Якщо поєднати маски з масажем і робити це хоча б раз на два тижні, то волосся буде рости набагато швидше.