Як наносити макіяж на повіки.

За допомогою декоративної косметики можна не тільки підкреслити природну красу очей, але і створити неповторний образ, що запам'ятовується. Додати погляду глибину і таємничість або свіжість і сяйво. Щоб правильно наносити макіяж на повіки, скористайтеся загальними правилами та рекомендаціями для макіяж а очей.
Інструкція
1
АксессуариНе скупіться на покупку аксесуарів. Кисті для нанесення тіней, аплікатори, щіточка-гребінець для брів і вій - незамінні помічники в нанесенні макіяж а. Купуйте спеціальний набір у футлярі, тоді вам не доведеться кожного разу вишукувати їх в косметичці. Пензлем з заокругленим кінцем наносите тіні на всю поверхню століття, плоскою кистю зі скошеним кінчиком користуйтеся тоді, коли потрібно розставити акценти.
2
КонтурЖідкая підводка для повік або контурний олівець - вибирайте самі. Якщо ви тільки вчитеся наносити макіяж , використовуйте контурний олівець. У разі невеликих дефектів лінію, проведену олівцем, легше підкоригувати. Використовуйте олівець і в тому випадку, якщо хочете зробити макіяж більш м'яким - растушуйте контур. Щоб провести лінію більш рівно, злегка натягніть зовнішній куточок століття у напрямку до скроні. Щоб провести чітку яскраву лінію, користуйтеся рідким підведенням з фетровим наконечником. Альтернатива - підводка з м'якою тонким пензликом. Кайал використовуйте тоді, коли хочете відтінити внутрішнє віко.
3
ТеніПодбірая сухі тіні, стежте за тим, щоб їх консистенція нагадувала пудру (частинки більшого розміру швидше осипаються). Щоб тіні довше трималися, злегка зволожите аплікатор. Не наносіть тіні на крем, припудріть шкіру, щоб вони не скочувалися. Кремоподібні і рідкі тіні бувають різної якості, не факт, що вони будуть довго триматися, не збираючись в складках шкіри століття. Якщо є тестер, скористайтеся ним, щоб перевірити якість перед покупкою. Тіні з перламутром краще виглядають на рівною і гладкою шкірі вік, в іншому випадку вони підкреслюють вади. Для більш свіжого погляду висветляєтся тінями внутрішній куточок ока і накладайте світлу лінію під брову. Темні кольори зорово зменшують розмір очей, світлі - збільшують. Рожеві тіні без підводки створюють ефект заплаканих очей.
4
ТушьІспользуйте прозору туш або туш без ефектів для максимально натурального макіяж а. Якщо ваші вії надто рідкісні або короткі, скористайтеся тушшю з ефектом об'єму або подовження. Акуратно розділяйте війки, не допускайте наявності згустків і грудочок. Особливу увагу приділіть пензлику, від того, наскільки вона зручна, залежить якість нанесення туші на вії. Наносите перший шар туші легкими зигзагоподібними рухами по напряму від кореня до кінчиків вій - це дозволить ретельно фарбувати кожну вію. Якщо ви користуєтеся щипцями для завивки вій, застосовуйте їх до нанесення туші.
5
Бровина забувайте розчісувати брови спеціальною щіточкою-гребінцем. Змоделювати і закріпити форму брів допоможе прозорий гель. Для легкого оттенения брів наносите на них спеціальні тіні для брів або тіні для повік, надлишки видаляйте щіточкою. Для більш чіткого виду брів використовуйте олівець для брів, часто його ковпачок для зручності має невелику щіточку для розтушовування.