Як зняти капсули з волосся. Як зняти нарощені гелем волосся відео.

Довгі красиві волосся завжди в моді. Деякі дівчата самостійно ростять волосся роками, а деякі користуються перукарськими послугами з нарощування пасом. Нарощені волосся виглядають красиво, але настає момент, коли їх доводиться знімати.
Вам знадобиться
  • - маска для волосся;
  • - масло.
Інструкція
1
В середньому нарощені волосся носяться від двох до п'яти місяців, а далі їх потрібно або коригувати, або знімати. Краще знімати волосся в салоні краси, де працюють досвідчені майстри. Коли немає можливості сходити в салон, можна зробити процедуру будинку.
2
Купіть в спеціалізованому магазині гель для розчинення капсул. Намажте гелем кожну капсулу і почекайте 10-15 хвилин. Потім повторіть втирання і знову почекайте. Нанесіть на волосся маску для сухого волосся і почекайте 20-30 хвилин. Далі вже можна почати знімати пасма, але якщо полежати в гарячій ванні 10-15 хвилин, цей процес пройде легше.
3
Коли не вдалося купити спеціальний засіб для зняття волосся, можна обійтися підручними засобами. Нанесіть на капсули дуже жирну маску для волосся на 20 хвилин. Якщо немає маски, використовуйте рослинне або оливкове масло. Далі акуратно почніть вичісувати волосся , видаляючи капсули. Робити це потрібно дуже акуратно, інакше процедура може стати хворобливою.
4
Існує ще один, найлегший спосіб видалення волосся. Купуйте спеціальні щипці для зняття кератинових капсул. Кожну капсулу намажте гелем для розчинення або маслом. По кілька разів стисніть кожну капсулу щипцями. Капсули стануть м'якими, і знімати їх буде легко. Покупка спеціальних щипців вигідна тим, хто має намір часто знімати волосся самостійно.
5
Зняття нарощених прядок завдає натуральним волоссю невеликі пошкодження, тому більш ретельно доглядайте за ними. Користуйтеся спеціальними відновлюють масками і бальзамами.
Зверніть увагу
При знятті капсул помірне випадання волосся неминуче.
Корисна порада
Якщо щипців у вас немає, а капсула ніяк не піддається розчиненню, можна скористатися побутовими плоскогубцями або щипцями для випрямлення волос.Средства для зняття капсул безпечніше купувати в спеціалізованих магазинах.