Як укладати неслухняне волосся.

Кучеряві волосся доставляють чимало клопоту своїм власникам. При високій вологості повітря всього за пару хвилин вони починають завиватися в різні боки, і від колишньої зачіски не залишається і сліду. Проте, навіть самі норовливі волосся можна укласти, використовуючи спеціальні засоби.
Вам знадобиться
  • - масла для волосся;
  • - шампунь і бальзам для кучерявого волосся;
  • - гребінець з рідкими зубами з дерева;
  • - піна або мус;
  • - фен;
  • - розгладжує засіб;
  • - термозахисної засіб;
  • - шпильки;
  • - товста кругла гумка;
  • - праску.
Інструкція
1
Зволожуйте кінчики волосся. Наносите на них масла (реп'яхову, персикове і т.д.) за 1-2 години до миття. Замість масел можна використовувати аевит. Проколіть капсулу, видавіть її вміст і нанесіть на кінчики. На всю голову вистачить 3-4 капсул.
2
Користуйтеся шампунями і бальзамами для кучерявого волосся. Вони розгладжують поверхню кожного волоса і полегшують укладання.
3
Акуратно розчісуйте після миття гребінцем з рідкими зубами. Не застосовуйте силу, тому вологі волосся легко розтягуються і пошкоджуються. Гребінець вибирайте з натуральних матеріалів, інакше виникне статичну електрику, і ви будете схожі на кульбабу. Якщо ви не плануєте випрямляти волосся , то після миття просто розплутайте пасма пальцями.
4
Для створення дрібних кучерів скористайтеся піною або мусом. Для волосся до плечей кількість піни або мусу повинно бути з волоський горіх, нижче плечей - приблизно з куряче яйце. Висушітес волосся феном. При сушінні стискайте кожну пасмо в кулаці у напрямку знизу вгору.
5
Для створення м'яких хвиль нанесіть на вологе волосся будь розгладжує засіб (крем, сироватку, флюїд). За допомогою круглої щітки висушіть їх до напівсухого стану. Закрутіть волосся в джгут і поверніть його «равликом» на потилиці. Закріпіть «равлика» шпильками. Через 40-60 хвилин розпустіть її, розподіліть локони руками і збризніть лаком.
6
Якщо у вас довге волосся , то створити локони ви можете за допомогою великої гумки. Зберіть висушені волосся у хвіст на маківці. Злегка змочити довжину. Візьміть велику товсту гумку і просуньте в неї кінчики волосся. Просуваючи гумку донизу, закручуйте в неї волосся до основи хвоста. У вас має вийти круглий валик на маківці. Через 2-3 години розкрутіть його і закріпіть отримані локони лаком. Замість товстої гумки для волосся ви можете використовувати гумку від носка. Для цього зріжте частину носка вище п'яти і закрутіть її у вигляді кільця.
7
Для випрямлення волосся за допомогою прасування завжди використовуйте термозахисні кошти. Наносите їх на сухі волосся безпосередньо перед випрямленням. Зберіть волосся в хвіст, залишивши вільними тільки частина на потилиці, з якою і починайте випрямлення. Потім поступово звільняйте з хвоста решта волосся і випрямляйте їх невеликими пасмами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rnj5iGTpiFI