Як робити масаж для схуднення. Як зробити масаж самій собі за допомогою гелю для тіла.

Перемогти целюліт можна за допомогою саме масажу проблемних частин тіла: сідниць, живота, стегон. Але масаж сам по собі не принесе бажаного результату без активних тренувань, обгортань і здорового харчування.
Вам знадобиться
  • - гель для масажу;
  • - ефірні масла;
  • - 2 чайні ложки меду.
Інструкція
1
Якщо на проблемних ділянках є пошкодження шкіри: шрами, рани, опіки, то від цієї процедури слід відмовитися. В інших випадках робіть самомасаж регулярно. Це не тільки допоможе відновити структуру підшкірних тканин, але і стимулювати обмін речовин, а також привести в тонус весь організм. Для початку необхідно підготувати шкіру. Нанесіть на проблемні ділянки невелика кількість спеціального гелю або масажного масла. Добре розітріть його, зігріваючи шкірний покрив.
2
Потім починайте масаж. Робіть його руками. Щоб почати масаж стегон, сядьте на стілець і випрямити одну ногу. Погладжуйте зовнішню і внутрішню сторону стегон спочатку легенько, потім сильніше. Потім почніть розминати шкіру, як тісто, збираючи і перекочуючи пальцями підшкірний жир. При цьому ви не повинні відчувати болю. Продовжуйте масажні рухи кілька хвилин, до легкого почервоніння. Закінчите масаж заспокійливим погладжуванням.
3
Якщо ви хочете привести в порядок живіт, виконуйте інші масажні рухи. Погладжуйте живіт круговими рухами обома руками. Потім захопіть пальцями трохи шкіри з жировим прошарком. Чи не зволікайте сильно і не прагніть вхопити занадто багато, так ви можете нашкодити внутрішнім органам. Перебираючи пальцями, «ведіть» цю частину зліва направо і в зворотному напрямку. Потім, крок за кроком спускаючись до низу живота, повторіть процедуру. Рухами зверху вниз кілька разів проведіть кісточками рук по животу без натиску. Закінчите масаж погладжуванням. Вся процедура проробляється стоячи.
4
В якості додаткового ефекту використовуйте засоби з ефірними маслами апельсина, ромашки (1-2 краплі). Ще один стимулюючий компонент - мед. Візьміть пару чайних ложок натурального меду, нанесіть на проблемну зону і приступайте до масажу. Сеанс не повинен займати більше 20-30 хвилин. Після цього прийміть теплий душ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HF-3SPQRRt0