Як вкоротити сукню.

Як правило, будь-яку представницю жіночої половини, завжди хвилює питання про те, що ж одягнути сьогодні. І навіть, коли полки шаф заповнені всілякими спідницями, сукнями, блузками і штанами, одягнути все одно нічого. Адже хочеться бути неповторною, індивідуальною і витонченою, хочеться чогось новенького, модного і красивого.
Вам знадобиться
  • плаття, швейна машинка, нитки відповідного кольору, сантиметрова стрічка, лінійка, декоративні прикраси у вигляді тасьми або мережива, ножиці, крейда і булавки.
Інструкція
1
Не поспішайте викидати обридлі старі речі, зокрема сукні, адже з них ви зможете зробити чудові нові предмети гардероба. На це буде потрібно всього кілька годин роботи і зовсім не будуть потрібні матеріальні вкладення, як того вимагає покупка нових нарядів. Як вкоротити плаття своїми руками, про це піде мова трохи нижче. Що знадобиться від вас? Запасіться невеликою кількістю часу, терпіння і великої фантазією, після чого можете сміливо приступати видозмінювати застарілий наряд.
2
Одягніть довге плаття , яке вже давно припадає пилом у вашій шафі на себе. Встаньте на каблуки і підійдіть до великого дзеркала.
3
Підкладіть плаття , роблячи його різної довжини, і намітьте саме ту, яка найбільше підійшла і сподобалася вам. Пам'ятайте, у разі, якщо ви зробите спочатку виріб занадто коротким, в подальшому повернути йому колишню довжину буде неможливо. Уважно і акуратно виробляєте всі виміри дліни.Наметьте вподобану довжину прямо на собі за допомогою шпильок.
4
Зніміть наряд і розкладіть його на столі. При цьому знайте, що виріб не повинно мати зайвих складок і зборок, воно має бути ретельно проутюжить перед процесом укорочування. Вирівняйте лінію відрізу (лінія по якій ідуть булавки) за допомогою праски, загладивши її відповідним чином.
5
Візьміть лінійку і мілкий, отчертите лінію паралельно загладженою на відстані, приблизно, 1,5 см від неї. Це відстань піде на підгин краю вашого плаття.
6
Обріжте виріб по наміченої крейдою лінії. Обробіть край тканини сукні спеціальним оверлоком.Возьміте підготовлену тасьму або мереживо. Прикладіть декоративна прикраса до сукні таким чином, щоб край мережива був прикладений до загладженою смузі.
7
Пристрочите на машинці мереживо (тасьму) до виробу. Приміряйте плаття .Крім довжини сукні, так само можна вкоротити за бажанням і рукава вироби, прикрасивши їх такий же декоративною обробкою, як і низ вбрання.