Як здати вигідно квартиру.

Оренда квартир з кожним роком стає все популярнішим. Не у всіх є можливість і бажання придбати квадратні метри в особисте користування. А ось орендувати житло готові багато. І попит часто перевищує пропозицію.
Інструкція
1
Щоб здати квартиру вигідно доведеться задіяти всі можливі ресурси. Підключіть до процедури компанію, що займається операціями з нерухомістю. Серед її клієнтів дуже скоро знайдуться охочі орендувати ваше житло. Тільки пам'ятайте, що агентство візьме за свої послуги певний відсоток. Обговорити цю умову відразу. Внесіть до договору пункт, за яким оплата комісії повністю або частково ляже на плечі орендаря.
2
Додайте оголошення про здачу в оренду на безкоштовних сайтах про продаж та оренду нерухомості. Наприклад, списку оголошень, де його побачить більшість зацікавлених людей. Протягом першого тижня після розміщення повідомлення задіяти платні опції не має сенсу. Воно і так буде в числі найбільш переглядаються, вгорі першої сотні.
3
Щоб оголошення про здачу в оренду зацікавило потенційного клієнта, докладно опишіть плюси вашої квартири. Зручне розташування, транспортна доступність, євроремонт, нова побутова техніка, наявність розвиненої інфраструктури в районі і т.д. Житло знімають в основному молоді люди, тому вкажіть, чи є поряд цілодобові магазини, автомобільні стоянки, салони краси і т.д.
4
Відберіть найкращі фотографії квартири. Там повинні бути відображені кухня, кімнати та санвузол. Додайте зображення до тексту оголошення. Повідомлення з картинками проглядаються набагато частіше.
5
Вкажіть в оголошенні контактні дані - мобільний телефон та електронну пошту. Напишіть бажаний час дзвінка, щоб клієнти не будили вас серед ночі.
Корисна порада
Квартири здаються в оренду постійно, однак існують періоди затишшя. Це літо і січневі свята. Якщо хочете зробити вигідну угоду - шукайте орендарів навесні і восени. У цей час попит на житло найбільш високий.