Як навчити дитину читати на англійській мові. Як навчити маленьких дітей читати англійською мовою.

Навчити дитини читати по-англійськи не складно, якщо у вас є час і бажання з ним займатися. Найкраще, щоб ці заняття спочатку не виглядали, як уроки, а як гра між справою. Діти дуже люблять впізнавати і пробувати нове, але не люблять нудних занять.
Інструкція
1
Чим раніше ви почнете, тим краще. Починаючи від півтора років, діти легко запам'ятовують букви як рідного алфавіту, так і іноземного. Можна купити кубики з абеткою, або намалювати самим картинки, що зображують прості і зрозумілі дитині речі - кіт, будиночок, собака, м'яч і т.д. Картинки підписати по-англійськи - cat, house, dog, ball і т.д.
2
Граючи, повторюйте малюку англійські букви і слова, поступово він вивчить, а разом з тим і слова.
3
Коли дитина стане старшою, купите в магазині або зробіть самостійно картки, на яких напишіть англійські букви, просите дитини показати вам певні символи. З часом завдання можна ускладнити, попросити складати з цих букв найпростіші слова. Звичайно ж, для того, щоб дитина могла це зробити, він повинен знати, як вони вимовляються і проговорюються.
4
Гуляючи з дитиною, не забувайте і про навчання. Наприклад, зустрівши на вулиці кішку, називайте її російська назва і англійське, побачивши машину, чітко вимовляєте по-російськи і по-англійськи як він називається. Просіть дитини повторити за вами. Те ж саме робіть і під час домашніх занять.
5
Починати вчити мову краще з тих слів, які легко проілюструвати картинкою або дією. Так краще використовувати слова короткі і зрозумілі в написанні. Такі, наприклад, як cat, dog, frog, robot, big, small і т.д.
6
Рахунком також потрібно навчати відразу. Нехай дитина вивчить цифри просто як віршик чи пісеньку.
7
Коли дитина підросте з ним можна вчити мову за допомогою комп'ютера. Є безліч різних програм, які допомагають вивчати англійську мову, з мультиками, яскравими картинками і буквами.
8
Заняття не повинні бути довгими. Дитина не повинна втомлюватися від них, не повинен втрачати інтерес. Крім спеціальних вправ ви можете під час під час звичайних занять, наприклад, прогулянки, обіду або купання, повторювати знайомі слова і вивчати нові.
9
Намагайтеся домагатися того, щоб дитина відразу запам'ятовував і вимовляв слова правильно, без помилок, і завжди знав, як вони пишуться. Поступово починайте вводити нові слова, більш складні.
Зверніть увагу
Тобто відповідь на питання - як навчити дитину англійської мови, досить простий - залучіть дитини в групу, де викладачі навчають дітей в ігровій формі (в основному даний спосіб ефективний для дітей віком від 3 до 6 років). В процесі вивчення англійської мови, діти займаються творчістю, їдять, танцюють - тобто йде навчання в природних умовах.
Корисна порада
Як навчити дитину англійської мови? Як відомо, найбільш суттєві плоди дає вивчення будь-якої іноземної мови з самого раннього віку. Найбільш відповідним віком для початку занять англійською мовою для дітей професійні педагоги вважають півтора-два роки, коли малюк вже чітко знає, яка мова для нього рідна, інакше його буде занадто легко заплутати і виробити неправильну, змішану з двох мов мова.