Як обміняти мобільний телефон. Як обміняти неякісний стільниковий телефон.

Якщо ви придбали мобільний телефон , але з якихось причин він вам не подобається, ви можете підняти в магазині питання про обмін. Домогтися свого буде не дуже легко, так як продавці дуже неохоче змінюють куплену річ або повертають гроші.
Інструкція
1
Якщо ви виявили несправність в роботі телефон а чи технічний брак, сміливо йдіть і вимагайте обміняти його на більш якісний. Пред'явіть касовий чек, що підтверджує покупку і гарантійний талон. Вам повинні піти назустріч і чи призвести виправлення недоліку за рахунок магазину, або повернути витрачені гроші, або обміняти телефон на справну модель.
2
Якщо апарат знаходиться в цілком робочому стані, а вас не влаштовує його колір, модель або виконувані функції, ви також можете звернутися в магазин і зажадати обміну. Телефон, всупереч запевненням продавців, відноситься до групи товарів, про яку в законі сказано, що покупець може протягом двох тижнів з моменту здійснення угоди обміняти товар, невідповідний за фасоном, кольором, розміром або комплектації, на аналогічний, з потрібними характеристиками. Якщо в магазині не виявиться потрібної вам техніки, вам повинні повернути гроші. На практиці, продавці спробують розшукати телефон , який вас повністю влаштує. В крайньому випадку ви можете вибрати більш дорогу модель, доплативши різницю в ціні.
3
Якщо вам відмовляються зробити обмін, зверніться до міського відділу по захисту прав споживачів. У тому випадку, якщо ваші права дійсно були порушені, на продавця буде накладено штраф, а вам повернуть гроші. Однак ваша заява буде задоволено лише в тому випадку, якщо телефон ом ви не користувалися, його упаковку і товарний вид у повній цілості, а у вас є докази, що ви купили товар саме даного продавця.
4
Не купуйте стільникову техніку з рук або в сумнівних торгових точках. У такому випадку у вас не буде взагалі жодних шансів обміняти неякісний або невідповідний вам апарат. При покупці переконайтеся, що всі документи оформлені правильно, ні в якому разі не викидайте чек.
Ви придбали новий телефон , але прийшовши додому вирішили, що він вам не потрібний? Ви можете віднести покупку назад в магазин і обміняти його на іншу модель або повернути гроші. Головне - зберегти недоторканою упаковку приладу і товарний чек.
Вам знадобиться
  • - телефон в повній комплектації і з упаковкою;
  • - касовий чек;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Не тягніть з поверненням - згідно закону, річ, що не була у використанні, може бути повернута в пункт, де вона була придбана, протягом 14 днів. Упакуйте телефон в коробку, перевірте комплектність упаковки, візьміть чек, який вам видали при покупці і свій паспорт. Телефон не повинен виглядати використаним - якщо на екрані є захисна плівка, а на корпусі - заглушки, вони повинні зберегтися в недоторканності.
2
Зверніться в магазин. Не витрачайте час на пояснення з продавцями - попросіть запросити адміністратора і поясніть ситуацію. Зазвичай магазин погоджується на обмін на аналогічну або більш дорогу модель. У цьому випадку вам доведеться доплатити різницю в ціні. З поверненням грошей або обміном на дешевший телефон можуть виникнути складності - іноді в магазині не надається достатньо готівки. Уточніть, коли ви зможете зайти. Не забувайте, що процедура повернення повинна бути оформлена протягом 14 днів після покупки.
3
Якщо вам призначають більш пізній термін, вимагайте від адміністратора письмове пояснення відмови в поверненні грошей. На цьому етапі потрібна сума може чарівним чином виявитися в касі.
4
Адміністратор доводить вам, що стільникові телефон и не підлягають поверненню і посилається на внутрішні правила магазину? Поясніть йому, що існує окрема постанова Росспоживнагляду «Про обмін стільникових телефон ов» в якому вказано, що вони відносяться до класу «приймально-передавальних носяться радіостанцій» і входять в список товарів, що підлягають поверненню у встановлені законом терміни . Приватні вказівки магазину в даному випадку значення не мають.
5
Якщо вам наполегливо відмовляють в обміні, зверніться до районного відділу по захисту прав споживачів або у Федеральну службу з нагляду у сфері захисту прав споживачів. Вас проконсультують щодо подальших дій і допоможуть скласти позовну заяву до суду. Федеральна служба здатна вирішити питання в досудовому порядку, провівши власне розслідування по вашій справі. В результаті недобросовісним продавцям може загрожувати великий штраф.