Спонсор для лікування: Як знайти його вчасно.

Лікування багатьох захворювань в наші дні коштує дуже дорого. Операції, дорогі процедури - все це доступно лише одиницям, які можуть витратити величезні гроші на лікування. А як вчинити людині, якщо він серйозно хворий і не може сам оплачувати своє лікування? Перший вихід, який приходить в голову - знайти спонсора . Як це зробити?
Інструкція
1
Напишіть про свою проблему. Розкажіть про те, що відбувається з вами або з вашим близьким людиною. Напишіть про це в газету, на форуми, в соціальні мережі. Постарайтеся, щоб якомога більше людей дізналося про те, що у вас є величезна і нерозв'язна проблема. Пам'ятайте, що чим більше людей знають про вашу проблему, тим більше співчуваючих і відгукнулися, а серед них будуть і спонсори вашого лікування. Тому використовуйте будь-яку можливість довести до громадськості інформацію про вашу проблему.
2
Створіть гаманець в будь-який інший платіжній системі. Поширюючи інформацію про свою біду, ви зможете шукати не одного спонсора , а знайти безліч співчуваючих вам людей. «З миру по нитці - голому сорочка» - говорить народна мудрість, пам'ятайте про це. Якщо хоча б кілька десятків людей переведуть на ваш рахунок незначну суму грошей, ви вже будете розташовувати певною сумою, що покриває хоча б частину вартості вашого лікування.
3
Зверніться в благодійні організації. У багатьох людей є можливість, і, що ще важливіше, бажання допомагати іншим. Такого роду об'єднання обов'язково допоможуть вам, за умови, що ваша проблема дійсно серйозна, і ви можете підтвердити своє важке становище з хворобою і відсутністю грошей на лікування, необхідними документами. Таким чином, вам потрібно підготувати документи, написати про свою проблему і відправити всю цю інформацію або на сайт, або на поштову скриньку обраної вами благодійної організації чи фонду, а краще відразу декількох.
4
Зверніться до свого лікаря, щоб він допоміг вам отримати допомогу від держави. Він обов'язково розповість вам про те, що потрібно для цього зробити, і в яких випадках це взагалі можливо. Саме так ви зрозумієте у вашому конкретному випадку, чи можна сподіватися на державні субсидії або доведеться шукати інші варіанти.