Як захистити атмосферу.

Проблему захисту атмосфери від згубного впливу на неї техногенних факторів необхідно вирішувати на найвищому рівні. І якщо ви займаєте високий урядовий пост, то можете впритул приступити до вирішення цієї проблеми.
Інструкція
1
Розробіть законодавчі акти, нормативи і стандарти, що регламентують норми викиду руйнують газів атмосферу . При цьому необхідно торкнутися всі сфери економічної діяльності, загрозливі екології: хімічну промисловість, енергетику, важку металургію і автомобілебудування.
2
Доручіть органам державного контролю здійснювати нагляд за великими промисловими підприємствами, які і є основними забруднювачами атмосфери у великих містах.
3
Вирішити проблему захисту атмосфери також допоможе система оподаткування для підприємств, яка враховуватиме кількості вуглекислого газу, що викидається ними в атмосферу . Чим більше таке підприємство буде забруднювати навколишнє середовище, тим більше буде сума податку, який їй доведеться сплачувати.
4
Здійснюйте розробку та впровадження на підприємства інноваційних технологій, які зможуть зробити виробничі процеси менш шкідливими.
5
Створіть захисні зони зелених насадженні в крупних містах: парки, сквери, гаї та лісосмуги. Оточуйте зеленими насадженнями промислові об'єкти і автостради, забруднюючі атмосферу . Наприклад, один гектар ялинового лісу здатний вловлювати до тридцяти двох тонн пилу і газів, а гектар букового лісу - до шістдесяти восьми тонн.
6
Впровадьте спеціальну програму для власників автотранспорту, що використовують автомобілі, випущені ще в двадцятому столітті, які набагато менш екологічні, ніж випускаються зараз. Наприклад, при покупці нової машини, яка буде викидати в атмосферу менше забруднюючих речовин, їм буде покладена знижка або безвідсоткова рассрочка..Также стимулюйте застосування в містах електричного транспорту, адже тролейбуси і метро - прекрасна альтернатива автобусам.
Корисна порада
Захист атмосфери не дасть видимого ефекту, якщо проведена політика буде вибіркової або незавершеною. Тільки послідовне і комплексне застосування всіх захисних заходів допоможе виправити важку екологічну ситуацію.
Важливу роль у справі охорони навколишнього середовища займає захист атмосфери. Будь-який з нас може помітно знизити свою частку в створенні викидів в неї. Дійте самі, подавайте приклад іншим, і ваш внесок у загальну справу по збереженню навколишнього світу стане значним.
Інструкція
1
Задумайтесь, яким видом транспорту ви користуєтеся. Ваша частка шкідливих викидів в атмосферу більше залежить не від того, на якому принципі працює використовуваний вами транспорт (тобто, чи використовує він електричний двигун або двигун внутрішнього згоряння), а від того, яка частина його потужності доводиться на вас. Знайдіть в інтернеті дані про потужності того чи іншого транспортного засобу, а кількість одночасно перебуває у його салоні людина порахуйте самостійно. Поділіть перше на друге, і ви дізнаєтеся, яка потужність споживається, коли ви переміщується на цьому транспортному засобі на роботу або додому.
2
Проведіть такий аналіз щодо відомих вам видів транспорту повсякденного використання: велосипедів, мопедів, мотоциклів, автомобілів, автобусів, тролейбусів, трамваїв, поїздів метро, електричок. Для велосипеда потужність, що розвивається людиною, прийміть за 100 Вт Ви виявите, що найбільш оптимальним в цьому відношенні є велосипед, трохи гірше - громадський транспорт, ще трохи гірше - мопед, а найгірші показники виходять відносно автомобіля.Помніте, однак, що мопед з двотактним двигуном використовувати небажано, оскільки він виділяє в атмосферу продукти згоряння не тільки палива, але і масла. Але з іншого боку, у старих мопедів мається одна перевага: на відміну від сучасних скутерів, вони дозволяють іноді вимикати двигун і їхати, обертаючи педалі, як на велосипеді. Частіше користуйтеся на такому мопеді цим режимом.
3
Подумайте, які кроки можете зробити для захисту атмосфери особисто ви. Не поспішайте здавати автомобіль в утиль - в тому, щоб просто мати його, немає нічого негожого. Просто не користуйтеся ним кожен день. Наприклад, добиратися до роботи і з роботи в громадському транспорті або на велосипеді (заодно ви уникнете пробок), а машиною користуйтеся тільки для дальніх поїздок, наприклад, на дачу і з дачі.
4
Деякі автолюбителі їздять на своїх автомобілях тільки влітку, а на зиму здійснюють їх консервацію. Подумайте, чи не почати вам чинити так само. Цим ви не тільки зробите свій внесок у захист навколишнього середовища, а й значно подовжить термін служби транспортного засобу, оскільки під час зимових поїздок його знос йде значно інтенсивніше.
5
Якщо у вас удома є кондиціонер, пам'ятайте: за день він витрачає більше енергії, ніж комп'ютер, пральна машина, мікрохвильова піч і все лампочки (навіть якщо вони не енергозберігаючі) разом узяті. Не користуйтеся їм без необхідності. Частіше використовуйте замість нього вентилятор. Те ж стосується і величезного плазмового телевізора: дивіться на ньому тільки фільми, які цього заслуговують, а для повсякденного перегляду новин користуйтеся апаратом з невеликим екраном.
6
При розрахунку споживання електроенергії побутовими приладами приймайте в розрахунок не тільки їх потужність, але і тривалість їх роботи протягом дня. Незважаючи на те, що потужність, споживана мікрохвильовою піччю висока, при розігріві їжі її включають всього на одну хвилину. Потужність того ж плазмового телевізора в три-чотири рази менше, зате дивляться його кілька годин на день.