Як упакувати великий подарунок.

Запакувати навіть дуже великий подарунок можна самостійно, не вдаючись до послуг спеціалізованих салонів. Для цього в нагоді картон, кольорова і пакувальний папір, стрічки, тканину, а також уяву.
Інструкція
1
Якщо подарунок поміщається у велику картонну коробку, наприклад, з-під телевізора, упевніться, що він не переміщається там вільно. Закрийте коробку і декорують її. Використовуйте сторінки глянцевих журналів. Можна створити тематичні сюжети, відповідні нагоди дарування подарунка. Якщо ви хочете використовувати пакувальний папір, вибирайте матеріал з фактурною поверхнею кшталт того, з якого робили квіти до листопадових і першотравневих демонстрацій. За допомогою цього паперу можна створити ексклюзивний малюнок на сторонах коробки. Для цього на коробці нанесіть клеєм ПВА контури квітів, тварин або предметів, намагайтеся, щоб ширина лінії була скрізь однакова. Прикладіть пакувальний папір до підготовленої стороні коробки. Там, де папір схопиться з клеєм, з'являться обриси того, що ви зобразили. На решті площини її поверхня залишиться такою ж фактурної і нерівній, як була.
2
Якщо у вас є в наявності відрізки шпалер, використовуйте їх для упаковки. Попередньо подарунок краще помістити в коробку або зробити з картону великий циліндр, дно прикріпити скріпками. Пам'ятайте, що такий подарунок краще не розуміти за верхню частину. Якщо шпалери однотонні, прикрасьте упаковку бордюром для шпалер або атласними стрічками, ширина стрічок повинна відповідати величині подарунка. Використовуйте два види стрічок - атласні і прозорі, і зав'яжіть на верхівці бант. Якщо шпалери строкаті або з малюнком, прикрашати їх бордюром не варто.
3
Подарунок можна помістити у великий відріз спеціально купленої тканини. При покупці зверніть увагу на ширину матерії, зіставте її з розміром подарунка. Подарунок помістіть в середину, підійміть кути, акуратно зберіть краю і зав'яжіть вийшов вузлик стрічкою або декоративним шнуром. Як матеріал можна використовувати будь-яку тканину - від ситцю до шовку. При бажанні використовуйте два види тканини - більш щільний і прозорий, наприклад, органзу. Покладіть їх один на одного, щоб вони утворили хрест, і зберіть. В якості прозорого матеріалу можна використовувати разонравітся штори.