Як намалювати малюнки на

Новий рік - свято для всієї родини, і готуватися до нього краще всім разом, тоді у вас не буде нестачі в помічниках. Прикрасьте кімнату, в якій збираєтеся зустрічати Новий рік, використовуючи всі ідеї членів родини. Хто-небудь обов'язково згадає традицію розписувати вікна новорічними малюнками.
Вам знадобиться
  • - Гуаш/вітражні фарби;
  • - пензлики;
  • - вода;
  • - губка;
  • - засіб для чищення стекол.
Інструкція
1
Виберіть вікно або вікна, на яких збираєтеся малювати. Вимийте скло за допомогою рідини для миття скла, щоб фарба добре лягала, гарненько протріть вікно, щоб просохнуло. Підберіть кілька листівок з новорічними малюнками, не надто складними для відтворення. Можна зробити і трафарет малюнка з щільного картону.
2
Можна зробити ще хитріше - завантажити картинку з інтернету, збільшити її і приклеїти скотчем з іншої сторони скла. Тепер у вас картинка постійно перед очима - залишається тільки малювати прямо по ній, а потім, коли ви відклеївся оригінал, залишиться тільки ваш геніальний малюнок на Новий рік!
3
Малювати можна гуашшю або спеціальними фарбами по склу. Дитячі вітражні фарби наносяться спочатку на плівку, а потім переносяться на скло - так виходить малюнок, який використовується декілька разів. Використовуйте для зображення снігу та інею штучний сніг з балончика.
4
Коли новорічний малюнок висохне, обведіть його контури і контури всіх деталей тонким пензлем з чорною фарбою. Стильно виглядають і малюнки, зроблені за допомогою тільки однієї білої фарби. Навіть якщо у вас немає гуаші, можна використовувати зубну пасту і малювати нею.
5
Влаштуйте своєрідне змагання членів родини з розмальойвування вікон - пускай кожен розфарбує своє вікно, а потім всі разом оцініть творчість і визначте переможця, якому вручите приз. Нанесення новорічних малюнків на вікна може стати вашою доброю традицією на багато років. Не забудьте після свят так само, всі разом, змити фарбу зі стекол.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ichpPfhUnYg
Корисна порада
Краще не занадто дрібно деталізувати малюнок - здалеку добре виглядають малюнки з чіткими великими деталями, намальованими чистими фарбами без півтонів. Малюнок можна нанести на все вікно або тільки на кватирку, якщо ви не впевнені в результаті.
Популярність цього свята привела до того, що за роки у людей накопичилося дуже багато однотипних малюнків. Хочеться придумати щось оригінальне, щоб здивувати і порадувати друзів. В основі гарного малюнка повинна лежати незвичайна новорічна ідея.
Інструкція
1
Проведіть опитування знайомих. Задайте кожному один і той же питання - з чим у них асоціюється Новий Рік? Нехай скажуть перше, що прийде в голову. Багато відповідей будуть збігатися, але якщо опитати достатня кількість людей, обов'язково знайдуться фантазери і вигадники з нестандартним поглядом. Може бути, вони не вміють малювати, але підкинуть вам прекрасну ідею. Записуйте все думки.
2
Подивіться готові картинки. Знайдіть листівки, інтернет-поздоровлення, тематичні картини. Записуйте на листок всі предмети, які там зображені. У вас вийде довгий список. В ньому також будуть збіги, але обов'язково знайдуться цікаві моменти. Тільки перегляньте багато-багато картинок.
3
Об'єднайте обидва списки і розташуйте ідеї за ступенем їх оригінальності. Це зручно робити, якщо занести дані в електронну таблицю типу Excel. Там можна переставляти рядки місцями. Якщо під рукою немає комп'ютера, розріжте листок на окремі смужки, щоб на кожній була одна ідея. І переставляйте смужки місцями. В результаті у вас виявиться кілька найцікавіших ідей, інші можна відкинути.
4
Об'єднайте цікаві ідеї в один малюнок. Такого новорічного колажу напевно не буде ні у кого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KzuBrhWpFhQ
Зверніть увагу
Якщо ви - хороший художник, що не перемальовувати з листівок вподобані зображення один-в-один. Так можна порушити чиїсь авторські права.
Корисна порада
Збережіть весь список ідей до наступного року. Потім подивіться на нього свіжим поглядом і знову придумайте щось цікаве.