Як організувати прибуткову роботу, не виходячи з дому.

З появою доступного інтернету і розвитком високих технологій все більше людей починає працювати вдома віддалено. Фрілансерів, як називають таких працівників, вигідно наймати на роботу тим підприємствам, які зайняті в IT-галузях, книговидавництві, дизайні. Але людина, яка працює вдома, повинен володіти високою внутрішньою дисципліною, щоб у таких умовах не дозволяти собі розслаблятися і зривати обумовлені терміни виконання завдань. Допоможіть собі організувати роботу будинку.
Інструкція
1
Визначте, яке місце в квартирі стане вашим робочим кабінетом. Бажано, щоб це було ізольоване приміщення, в якому вам ніхто не буде заважати і відволікати від роботи. Навіть якщо вам крім комп'ютера або ноутбука нічого не потрібно, подбайте про те, щоб вам було зручно працювати. Ноутбук теж краще поставити на стіл, так ви зможете сидіти випрямившись і втомлюватися менше.
2
Плануйте свою роботу , вибираючи для неї самі відповідні годинник. Так, деякі плідно трудяться вранці, у деяких пік працездатності припадає на вечір або день. Скорегуйте свій робочий графік з урахуванням потреб сім'ї, щоб у вас був час відпочити, сходити на прогулянку з дітьми, виконати домашню роботу .
3
Обговоріть свій робочий графік з рештою членів сім'ї, у них не повинно складатися враження, що раз ви сидите вдома, до вас можна звертатися в будь-який час. Ваші домашні повинні усвідомлювати важливість вашої роботи і не тривожити вас через дрібниці, щоб ви могли плідно трудитися і більше вільного часу присвячувати родині. Це ж слід пояснити друзям, які не повинні ігнорувати ваше робоче розклад.
4
Визначайте пріоритети роботи. Виконуйте в першу чергу самі важливі замовлення, контролюйте виконання всіх узятих на себе зобов'язань і не дозволяйте собі зрушувати терміни виконання роботи або зривати їх. Фріланс хороший тим, що спочатку ви працюєте на якість виконуваної роботи, а потім якість працює на вас, у вас з'являються свої постійні замовники, які вам гарантовано оплачують вашу роботу і які рекомендують вас своїм друзям.
5
Навчіться не відволікатися, працюючи в інтернеті. Адже навіть перегляд електронної пошти і новинних сайтів може зайняти не менше години часу. Умійте вчасно зібратися і змусити себе працювати. Ви можете зайнятися серфінгом по сайтам після того, як виконаєте все, що намітили на день, або в запланованих перервах.
6
Щоб дисципліновано і плідно працювати, не забувайте відпочивати від комп'ютера, використовуйте ті можливості, які надає вам робота на дому та розважайся!