М'язова маса: Як накачати її швидко.

Красиве тіло - запорука здоров'я та уваги оточуючих людей. Багато спортсменів хочуть накачати м'язову масу швидко, але для цього необхідно знати фізіологію організму і приготуватися до наполегливим тренуванням.
Інструкція
1
Для швидкого і якісного набору м'язової маси усвідомите три речі. Вам необхідно правильно організувати тренувальний процес, правильно харчуватися і правильно відпочивати. Для організації тренінгу виберіть зал, де якнайменше тренажерів. Вам знадобляться вільні ваги - гантелі, штанги, якомога більше млинців до них. А також потрібні силові стійки для приседов і станової тяги, бруси і турнік. Непогано, якщо ви знайдете хорошого тренера, бажано колишнього важкоатлета, який покаже вам правильну техніку виконання вправ, що не буде напихати вас всякими незрозумілими таблетками і змушувати робити по 10 вправ за тренування.
2
Ваш тренінг буде складатися усього з трьох вправ. Це станова тяга, присідання і жим лежачи. Почніть комплекс зі станової тяги. День відпочинку. Потім виконайте присідання. День відпочинку. Потім жим лежачи і два дні відпочинку. Далі все заново. Тобто на кожному тренуванні ви виконуєте всього лише одну вправу. Дуже важливо постійно збільшувати навантаження і робити це правильно. Збільшуйте навантаження наступним чином: кожну вправу ви виконуєте в 5 підходах по 5 повторень з певною вагою на грифі. Як тільки ви якісно змогли виконати всі п'ять підходів, не порушуючи техніку виконання вправи, сміливо додавайте на штангу 5 кг. І знову заново, поки не вийде виконати 5 по 5. Так, з часом, ви дійдете до значних ваг. Ну а далі самі подумайте, якщо ви будете жати 140 кг., Робити станову тягу з вагою в 180 кг. і присідати з 160 кг. чи буде ваша м'язова маса маленькою?
3
Харчуйтеся правильно. Їжте більше білкової їжі - курку, яловичину, сир, рибу. Також вам будуть потрібні вуглеводи - рис, гречка, вівсянка, макарони. Пийте натуральні соки і включайте в свій раціон свіжі фрукти і овочі. Кожен день пийте зелений чай. Це потужний антиоксидант, який допоможе вам швидше відновлюватися після важких тренувань. Обов'язково вживайте мед. Там міститися мікроелементи, яких немає в інших продуктах. Спіть мінімум 8 годин на день. Це одна з необхідних умов якісного відновлення.