Як витратити гроші на телефоні.

Мобільний телефон став невід'ємною частиною життя, і зараз важко уявити сучасної молодої людини або дівчину без такого апарату. Будь-який мобільний оператор для надання послуг зв'язку вимагає внести передоплату у грошовому еквіваленті. Але буває й так, що вам, наприклад, потрібно їхати в інше місто, а фінанси на телефоні ще залишилися. Є кілька способів «розумною» витрати мобільних грошей.
Інструкція
1
Зараз існує безліч платних мобільних сервісів, які надають різні розважальні послуги, наприклад, стрибка музики для дзвінка, анекдоти, різні веселі історії і т.д. Надіславши запит на короткий номер, ви отримаєте інструкцію з кодами на різні послуги. Посилаючи повідомлення в такі служби, ви витрачаєте свій баланс, але отримуєте при цьому мелодії, картинки та інше.
2
У вас багато знайомих за кордоном, і ви їх давно не чули? Так чого зволікати - сміливо набирайте їх номери і розмовляйте про все, а саме стільки, скільки дозволить ваш баланс. Перевага такого способу «обнулення» балансу - підтримка дружніх відносин з тими, з ким давно не бачилися.
3
Ви активно користуєтеся різними соціальними мережами іншими сайтами? Надішліть кілька повідомлень на ці ресурси, по-перше ви спустошите свій баланс, а по-друге, гроші, зняті з мобільного рахунку, будуть зараховані на ваш аккауант. А далі ви вже можете купити різні переваги або додаткові функції.
4
Якщо у вас залишилася значна сума, то деякі мобільні оператори надають можливість повернення грошей з рахунку, наприклад, «Білайн». Для цього вам потрібно звернеться з паспортом в офіс компанії і написати заяву. Після його розгляду вам залишається тільки отримати потрібну суму в касі.
5
Порадуйте своїх знайомих, рідних і близьких, поповнивши їх баланс. Зараз всі оператори пропонують переказ коштів на рахунок іншого абонента. Але така послуга діє тільки всередині компанії.
Сучасні телефони пропонують безліч способів для того, щоб скоротати дозвілля і відпочити: ви можете слухати радіо, музику, дивитися фільми, шукати інформацію в мережі інтернет і навіть грати в ігри. Гра, як ніщо інше, допоможе вам змусити час пролетіти непомітно. Для того, щоб запустити гру на телефоні, буде потрібно здійснити декілька простих кроків.
Інструкція
1
У першу чергу, визначитеся з тим, як ви будете завантажувати гру - використовуючи телефон або з комп'ютера. Використання телефону значно спрощує процес установки гри, але забирає більше грошей. Вигідніше витратити трохи більше часу на установку, скачавши гру через комп'ютер.
2
Використовуйте сервіс пошуку для того, щоб знайти ті ігри та програми, які підійдуть для вашої моделі телефону. Після того, як ви їх знайдете, виберіть вподобані і збережіть їх на комп'ютері. Майте на увазі, що ігри для іншої моделі телефону в більшості випадків можуть не підійти для вашої моделі.
3
Після того, як ви збережете гру на комп'ютері, вам знадобиться usb-провід або перехідник для флеш-карт. Якщо ви використовуєте usb-провід, попередньо встановіть програмне забезпечення і драйвера для вашого телефону, після чого скопіюйте гру в пам'ять телефону.
4
Якщо ваш телефон підтримує карти пам'яті, скопіюйте необхідні вам програми на карту пам'яті, попередньо переконавшись, що на ній досить вільного місця. Після того, як ви скопіювали гру на карту пам'яті, вставте її в телефон і запустіть гру , використовуючи меню телефону.