Як завести карту mastercard.

Карта Mastercard є універсальним платіжним засобом в більшості країн світу. З її допомогою можна оплатити товари та послуги у величезній кількості магазинів, а також здійснювати покупки в мережі інтернет. Завести карту Mastercard можна в практично будь-якому банку.
Інструкція
1
Для того щоб завести карту Mastercard, необхідно прийти в будь-яке відділення банку, клієнтом якого ви є (або збираєтеся стати) і написати заяву на випуск банківської пластикової картки платіжної системи Mastercard. Карта Mastercard може бути як дебетовою, так і кредитної. Перша різновид карти може використовуватися тільки для зберігання і витрати безготівкових коштів, кредитна же карта надає можливість "йти в мінус", тобто витрачати більше грошей, наявних на ній. Кредит згодом повинен бути повернутий у встановлений термін. В заяві на випуск карти напишіть своє ім'я, по батькові та прізвище, серію і номер паспорта, а також кодове слово, яке може бути використане для виконання деяких операцій з картою, її блокування та отримання інформації по ній у разі потреби.
2
Виготовлення пластикової карти відбувається протягом приблизно десяти робочих днів. Через цей час прийдіть в банк і заберіть свою карту Mastercard разом з конвертом, в якому знаходиться необхідна для використання карти інформація, така як номер рахунку, ім'я власника картки і пін-код. При необхідності оплатіть в банку готівкою вартість річного обслуговування карти (оплачувати готівкою необов'язково, необхідна сума спишеться з рахунку під час його першого поповнення). Обов'язково поставте підпис на звороті пластикової карти на спеціальній наклейці для цього.
3
Також після отримання карти в банку, оформите послугу інформування про зміну стану рахунку по sms. Це обійдеться вам в 30-50 рублів на місяць. Якщо ви хочете, щоб заробітна плата перераховувалася вам на карту Mastercard, прийдіть в бухгалтерію і у відповідній заяві вкажіть номер рахунку вашої картки, на який будуть здійснюватися перекази.
Карта MasterCard дає своєму власникові масу переваг. По ній можна розплачуватися в магазинах, вона позбавляє від необхідності брати з собою готівку закордон. А оформлення такої картки - досить швидкий і простий процес.
Вам знадобиться
  • -інтернет;
  • -відділення Ощадбанку;
  • -Паспорт;
  • -гроші.
Інструкція
1
Перш за все, потрібно прийти у відділення будь-якого банку, що видає MasterCard. Список є на сайті http://www.mastercard.com/. Заходьте на сайт, вибираєте потрібний регіон, потім натискаєте на пункт "Вибір карти". З'являється меню з короткими описами, кликнете за пунктом "Замовлення карти". Далі слід врахувати, що вибирати треба банк з зручним для вас розташуванням банкоматів. В іншому випадку комісія за зняття грошей значно зростає.
2
Прийдіть в банк, зверніться до будь-якого оператору - вам видадуть заяву на отримання карти. Самі по собі карти можуть бути різними - кредитними, дебетовими, прив'язаними до певного бренду і дають на нього знижки і так далі. З'ясуйте переваги і недоліки кожного з видів. Наприклад, револьверна карта відразу дозволяє отримати кредит на ту суму, на яку ви його погасили.
3
Обов'язково візьміть з собою документ, що засвідчує особу, найкраще - паспорт.
4
Візьміть з собою достатню кількість грошей. Залежно від того, яку саме карту ви купуєте, буде залежати одноразовий внесок на її покупку. Наприклад, MasterCard Standard коштує близько 10 доларів. Далі ви повинні бути готові до того, що річне обслуговування карти обійдеться від 25 доларів за перший рік. Наступні роки зазвичай коштують трохи дешевше. Наступні замовлені карти також коштують менше.
5
Початковий внесок на саму карту залежить від її типу, у випадку зі стандартною MasterCard сума внеску залежить від побажання клієнта. Теж саме стосується і резервного рахунки. А ось всі наступні операції, включаючи одержання роздруківки з рахунку або 10 останніх покупок, проведених по карті - послуга платна, правда, не дорога. Тарифи залежать не тільки від типу карти, але і від банку, в який ви звернулися.