Акції банку: Як і де їх купити.

При появі достатньої суми грошових коштів з'являється можливість інвестувати їх. Але якщо цієї суми не вистачає на покупку нерухомості, а відсотки з вкладу не приносять бажаний дохід, оптимальним варіантом буде покупка акцій банку .
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - заява;
  • - грошові кошти.
Інструкція
1
Для того щоб купити акції якого-небудь банку , укладіть договір з брокерською фірмою. Для цього, виберіть надійну брокерську фірму, орієнтуючись на відгуки і число клієнтів, брокерські обороти фірми на ринку цінних паперів. Вирушайте в офіс брокерської фірми для укладення договору. Для цього, візьміть з собою паспорт. В офісі фірми напишіть заяву на комплексне обслуговування та заповніть анкету клієнта. Уважно вивчіть договір і підпишіть його. Протягом декількох днів співробітники фірми повідомлять вам про відкриття вашого банківського депозитарного рахунку та дадуть реквізити брокерського рахунку, на який ви повинні будете зараховувати гроші для покупки акцій.
2
зарахований необхідну суму грошових коштів, призначених для покупки акцій банку на свій депозитарний рахунок, а з нього перерахуйте на брокерський рахунок.
3
Зателефонуйте до брокерську фірму, з якою укладено договір і віддайте розпорядження на покупку необхідної кількості акцій співробітнику фірми, прикріпленому до вас за умовами договору. Працівник брокерської фірми передасть ваше розпорядження трейдеру, який знаходиться безпосередньо на біржі. А так же, подати заявку на покупку акцій банку ви можете, під'їхавши в офіс брокерської фірми і заповнивши встановлену форму заявки.
4
Щойно акції будуть придбані, ваш брокер сповістить вас про це в письмовій формі. З цього моменту ви стаєте власником акцій банку , а ваші дані будуть занесені до реєстру акціонерного товариства банку . Тільки ці дані будуть підтвердженням, що ви є власником.
Зверніть увагу
Перш грошових накопичень, здобувайте акції тільки тих банків, які відкриті вже давно і є надійними і стабільними.
Корисна порада
Вигоді всього купувати акції під час економічного обвалу, коли дуже сильно опускаються ціни на акції. Зате в наслідок вони принесуть великі доходи.