Як складати гроші в гаманець. Як правильно скласти гроші в гаманець.

Люди часто ставляться до грошей як до одухотвореної субстанції, яка вимагає до себе шанобливого поваги і невпинної турботи. Не всі з нас, звичайно, здатні зізнатися, що вони думають саме так, але ж нічого ж не заважає просто виконувати певний порядок у поводженні з грошима. Сформовані за століття ритуали не складні, так чому б не дотримуватися їх, зберігаючи гроші в гаманці?
Інструкція
1
Для початку, зверніть увагу на свій гаманець. Щоб не соромно було зберігати в ньому не просто гроші , а великі гроші , які ви заробите, він повинен бути красивим і зручним, виконаним з натуральних матеріалів. Віддайте перевагу міцної натуральної шкірі, краще «грошових» кольорів - червоного, коричневого, жовтого, сірого. Розмір гаманця повинен бути просторим для грошей, щоб паперові купюри можна було розмістити в ньому, не згинаючи. У гаманці має бути кілька відділень, в яких можна розкласти гроші по ранжиру.
2
Гроші складайте за спаданням, починаючи з крупніших купюр. Саме вони повинні лежати в гаманці першими, лицьовою стороною до вас, своєму господареві. Лицьова сторона - там, де нанесена серія купюри і її номер. Гроші не повинні зберігатися «догори ногами», таке ставлення не сподобається нікому. Всі купюри повинні бути розгорнуті і акуратно разглажени.
3
Дрібниця зберігайте в окремому кишеньці і теж намагайтеся не носити її в кишенях, відразу забирайте в гаманець. В потаємне відділення покладіть монетку-талісман або першу зароблену купюру. Можна покласти банкноту гідністю в один американський долар. На ньому намальований масонський знак грошей - піраміда і очей. Така «заначка» допоможе вам ніколи не залишати гаманець порожнім, це погана для грошей прикмета.
4
Щоб гроші водилися постійно, вважається, що приймати їх треба лівою рукою, а віддавати правою. Зайняті гроші віддавайте вранці і, бажано, купюрами дрібнішими, ніж брали. Купюри не віддавайте в розгорнутому вигляді, перед цим їх треба скласти і протягнути складеними кінцями вперед.
5
Намагайтеся, отримавши зароблені гроші принести їх додому і не витрачати в перший же день, по дорозі з роботи. Гроші, особливо великі, повинні хоча б ніч, переночувати в вашому домі, щоб «звикнути». Та й чисто психологічно, на наступний день ви зробите покупки більш обдумано, що теж допоможе вам зберегти свої гроші .