Як заробити з мікроавтобусом. скільки заробляють на пасажирський мікро автобусі.

Мікроавтобус порівняно з іншим пасажирським транспортом має ряд переваг: він набагато ширшими легкового автомобіля і разом з цим швидше і маневреннее будь-якого автобуса.Поетому, якщо у вас є мікроавтобус, то не пропустіть можливість заробити з його допомогою.
Інструкція
1
Перший спосіб заробити гроші за допомогою мікроавтобуса - працювати на замовлення. Адже мікроавтобус може знадобитися людям в самих різних життєвих ситуаціях, починаючи переїздами на нове місце проживання і закінчуючи перевезенням гостей під час весіль. Також останнім часом набирає популярність використання мікроавтобусів для поїздок на відпочинок: на море, курорт або заграніцу.Разместіте оголошення про ваші послуги в газетах і і в інтернеті, на дошках оголошень, і чекайте дзвінків. Вони обов'язково будуть.
2
Другий спосіб - влаштуйтеся на роботу в міській автопарк, і, зареєструвавши свій мікроавтобус в якості маршрутного таксі, розвозите пасажирів по заданому маршруту. Мінус такої роботи полягає в тому, що частина вашої виручки (незгірш двадцяти відсотків) вам доведеться віддавати роботодавцю. Однак плюси такої роботи також незаперечні: це і гарантований потік пасажирів, і офіційне працевлаштування з відрахуваннями в пенсійний фонд, і страхування вашого транспортного засобу.
3
Третій спосіб заробити на мікроавтобусі - перевозите людей з будинку до місця роботи і назад. Зверніться в компанії, де працює багато людей, з пропозицією забирати персонал після роботи і розвозити по домам.Также є люди, які добираються на роботу, розташовану в місті, з області або передмістя. Вони будуть раді мати постійного водія, який забезпечить їх безперебійну доставку туди і назад, навіть якщо за це доведеться платити.
4
Четвертий спосіб - здавайте ваш мікроавтобус в оренду транспортним або туристичним компаніям, і отримуйте прибуток за його прокат. Однак у цьому випадку ви будете ризикувати машиною, довіряючи її іншим людям, тому обов'язково застрахуйте мікроавтобус перед тим, як передавати його в орендне користування.