Як заробити приватним візництвом.

Багатьом автолюбителям, які прийняли рішення розпочати підробляти приватним візництвом, здається, що це досить просто. Вони не враховують витрати на бензин і ремонт свого автомобіля, а також величезну конкуренцію в галузі перевезень пасажирів.
Інструкція
1
Перед тим, як ви почнете займатися приватним візництвом, добре обдумайте вашу затію. Якщо у вас є інша робота, то не робіть вибір у бік приватного візництва. Тому що дохід від такого виду діяльності нестабільний, а ризики непередбачених обставин, які можуть звести ваш прибуток до нуля, досить великі. Постарайтеся зробити приватний перевезення другорядним видом заробітку, за допомогою якого можна підлатати діри в сімейному бюджеті або ж купити певну річ. Пам'ятайте, що якщо ви будете займатися приватним візництвом професійно і зробите його основним видом своєї діяльності, то необхідно враховувати витрати на ремонт автомобіля, бензин, а також вашу безпеку під час нічних перевезень пасажирів. Також пам'ятайте, що такий рід діяльності є незаконним, тому Не платите податок державі зі свого доходу.
2
Пам'ятайте, що існує велика конкуренція між водіями, що займаються приватним візництвом (так званими «бомбилами»). Особливо, якщо мова йде про роботу у нічних клубів, дорогих ресторанів, вокзалів або аеропортах. Пам'ятайте, що ви не можете просто приїхати в такі місця і чекати клієнтів. Там існує черга і встановлений порядок роботи, порушуючи який, ви можете втратити не тільки цілісності свого автомобіля, але ще й здоров'я. Потрапити в таку чергу досить складно і, швидше за все, доведеться комусь платити певний відсоток за стоянку в таких прибуткових місцях.
3
Почніть заробляти приватним візництвом біля станцій метро, або ж пересуваючись на машині по місту в пошуку голосуючих пасажирів. Пам'ятайте, що працюючи вночі, коли закрито метро, а міський транспорт вже не ходить, ви можете оголосити ціну за перевезення пасажирів більше, ніж вдень. Т.к.у вас немає таксометра, визначайте правильно тариф за перевезення пасажирів. Беріть по 20-25 рублів за кожен кілометр шляху. Для визначення тарифу вам буде потрібно добре знання міста і відстані до тієї чи іншої його точки. Купуйте GPS навігатор для більш впевненою орієнтації та прокладання більш короткого маршруту. Це допоможе заощадити гроші на бензин і ваш час.
4
Чи не торгуйтеся з пасажирами, якщо їдете порожняком, тому пасажир може відмовитися, а ви втратите хоч якісь кошти. Також не сперечайтеся пасажирами, якщо бачите, що вони їздять за маршрутом часто. Вони краще вас знають місцевий тариф і поїдуть на іншій машині, якщо ви відмовитеся. Пам'ятайте, що після 20.00 починається велика конкуренція серед «бомбив», тому багато виїжджають підробити на пару годин після основної роботи. Не варто працювати і в години пік. Більше грошей піде на бензин через стояння в пробках.
Один з найпростіших і доступних способів заробити - зайнятися приватним візництвом . Мільйонером таким чином ви навряд чи станете, але отримати за свою працю гідні гроші можна буде завжди.
Вам знадобиться
  • Хоча б невеликий стаж водіння - обов'язково. Тільки-тільки отримавши права, займатися приватним візництвом не варто.
  • Своя машина. Для того, щоб заробити приватним візництвом, хоч і дуже бажана, але необов'язкова. Безкінні »можуть при бажанні працювати на машині фірми-таксі.
Інструкція
1
Для початку треба вирішити - чи будете ви працювати на себе або на боса. У першому випадку ви можете або зайнятися приватним візництвом на свій страх і ризик, як "бомбила", або офіційно реєструватися індивідуальним підприємцем, а значить: платити податки і відрахування державі, на першу вимогу пасажира видавати чек, проходити довгі бюрократично процедури. У другому - ви станете найманим працівником, але все одно можете вважатися вільним таксистом, т. К. Більшість фірм працюють з водіями за дуже простою схемою: здаєш за зміну певну суму, все, що понад - кладеш в кишеню. Якщо права є, але немає машини, транспорт дадуть в користування, навіть з можливістю викупу.
2
Ідеально, якщо в цей бізнес вас введе, порекомендує, більш досвідчена людина. Так ви уникнете конфліктів з іншими легальними і нелегальними таксистами.
3
Прорахувати, яку суму ви плануєте заробляти за зміну або в день, за тиждень, за місяць. Але не по-максимуму, при повній завантаженості, - так все одно не ніколи вийде, а мінімально. Якщо ви побачите, що заробити приватним візництвом все одно можна, починайте таксувати.
4
Вивчити територію (місто, район), де ви плануєте працювати. Це можна зробити за довідником і на місці - поїздивши самому або з більш досвідченим водієм. Вам на допомогу - паперові карти, Інтернет-карти. І просто чудово, якщо у вас є навігатор. Купувати цей пристрій спеціально для приватного візництва - додаткові витрати. Але якщо ви серйозно мають намір заробляти приватним візництвом , покупка навігатора може бути виправданою.
5
Пройти медкомісію. На офіційній роботі вас це зробити зобов'яжуть. На неофіційній це все одно буде дуже корисно - для себе. Хто знає, можливо, вам не те, що не можна займатися приватним візництвом , а взагалі потрібно терміново лікувати яке-небудь серйозне захворювання.
6
Шукати клієнтів. Якщо ви працюєте на фірму, замовленнями вам буде забезпечувати диспетчер. Якщо на себе, то і крутитися доведеться самому. Самі прибуткове час - вранці, коли народ поспішає на роботу і, відповідно, вечір - час пік, коли люди повертаються додому. Якщо вийде, можна брати відразу чотирьох пасажирів, наприклад, із зупинки - вони все одно їдуть в одну сторону. У невеликих містах народ, як правило, їздить на заробітки в райцентр, з Підмосков'я - до столиці. Громадський транспорт у години пік переповнений, за ту ж ціну, скільки коштує поїздка в електричці або автобусі, можна набирати пасажирів на всі вільні місця в своїй машині і возити їх швидко і з комфортом.
Зверніть увагу
Кращі місця для пошуку пасажирів - вокзали, аеропорти, ринки, великі магазини, зупинки. Але якщо ви працюєте на свій страх і ризик, готуйтеся відстібати пристойну суму «таксистської мафії». Бути може, вам навіть взагалі ні за які відрахування не дадуть заробляти на хороших місцях, бо вистачає своїх бажаючих.