Як намалювати кішку і собаку.

Кішка і собака - вічні друзі і вороги одночасно. Вони здатні уживатися разом, коли кішка на руках у господині, а собака поруч з господарем. Але що відбувається, коли нікого немає вдома ?! Хоча бувають і мирні тварини, ну хоча б зображені на картинці.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш
  • - олівець
  • - ластик
Інструкція
1
Зробіть олівцем начерки тварин. Кота розташуйте в лівій частині малюнка, а собаку у правій.
2
Намалюйте кішку. Спочатку покажіть овал, нижня частина якого звужена. Над верхньою частиною овалу домалюйте фігуру, що нагадує трапецію. Посередині нижньої сторони зробіть горбок - бороду кота. Бічні сторони зобразите з невеликими заглибленнями, а верхню сторону намалюйте трохи опуклою - верхівку кота.
3
Тепер в звужених частинах овалу прорисуйте задні лапи у формі овалів, розташованих діагонально і розходяться верхніми частинами в різні боки. Внизу до них прикріпіть ще одні овали дуже витягнутої форми. Це будуть стопи задніх лапок котика. Між задніми лапами зобразите невеликі овали передніх лап. Між ними проведіть вертикальну лінію, що доходить до середини тулуба. Це буде поділ передніх лап. Домалюйте кігті у вигляді невеликих штрихів. Домалюйте хвіст, що стирчить з-за спини.
4
Прорисуйте деталі тварини. Зобразіть очі - два кола з віями і чорними зіницями зі світловими відблисками. Намалюйте носик - маленький трикутник, довгі вуса - горизонтальні лінії, ротик і вушка на маківці. Зобразіть зубчастими лініями шерсть на голові, щоках і хвості.
5
Намалюйте собаку . Проведіть вигнуту вертикальну лінію. На вершині лінії і з лівого боку посередині зобразите два кола - голову і грудку собаки. До голови прикріпіть ніс - ще одне коло, плавно сполучений лініями. Домалюйте другу лінію, що сполучає голову і грудку тварини. Зобразіть вуха, що нагадують зігнутий великий палець. Зобразіть очей із зіницею, що знаходяться в нижній частині. Прикріпіть ніс трикутником з плавними обрисами. Зобразіть посмішку. На шию причепіть нашийник.
6
Від кола-тулуба вниз проведіть три вертикальних лінії, що символізують передні лапи, розташовані разом. Від граничної точки вигнутою лінії спини зобразите два полуовала - задні зігнуті лапи. Прикріпіть хвіст собаки. Додайте трохи вовни зубчастими лініями. Ось і собака, що дивиться в сторону, готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=acXXRWpMRyA