Візерунки: Як навчитися їх малювати поетапно.

Жінки витрачають багато коштів на догляд за своїми нігтями. Зараз багато дівчат користуються послугами дизайнерського манікюру з використанням різноманітних візерунків. Використовують різні малюнки та орнаменти із застосуванням страз і інших декоративних елементів. Але гарний манікюр ви можете зробити самостійно, при цьому викликаючи приємне здивування у людей від вашого манікюру.
Вам знадобиться
  • - лак безбарвний,
  • - лак базовий,
  • - лак для малюнка (можна кілька кольорів),
  • - зубочистка або голка
  • - тонка і широка кисть
Інструкція
1
Приготуйте інструменти для манікюру і 2 види пензликів - тонку, для малювання візерунків, і широку, для фарбування всього нігтя. Підготуйте шпильку, голку, зубочистку. Ці предмети потрібні для нанесення дуже тонких штрихів і ліній.
2
Підберіть необхідні відтінки лаків. Вам потрібен фоновий відтінок і колір для узору. Кольори можуть бути різні, все залежить від того, які кольори ви віддаєте перевагу.
3
Тримайте при собі ватяні палички і яке-небудь засіб для зняття лаку, щоб зняти лак, який потрапив на шкіру. Не забудьте включити настільну лампу, щоб робоча зона була освітлена.
4
Приведіть у порядок нігті і шкіру рук. Нанесіть безбарвний лак на підготовлений ніготь широким пензлем і залиште до висихання. Далі потрібно покрити ніготь базовим лаком. Це основний колір, вибраний вами для манікюру. Не треба поспішати, тоді основа буде гладкою, і малюнок ляже більш акуратно.
5
Зробіть шар базового лаку густим і простежте за тим, щоб він зовсім не високий до того, як ви приступите до малювання. Виберіть колір лаку для візерунків. Нанесіть по крапельки контрастний лак, який приготовлений для малюнка. Розмажте його зубочисткою.
6
Будьте уважні, щоб рука не здригнулася. Проявіть фантазію. Візерунок ви можете знайти заздалегідь або придумати в процесі роботи. Однак і прості художні розводи в деяких випадках виглядають оригінально. До того ж ці « візерунки » ви можете прикрасити блискітками і стразами. Зверху можна покрити шаром безбарвного лаку або фіксатором.
Корисна порада
Наносите тонким пензлем на кожен ніготь орнаменти візерунка, обраного вами. При цьому робіть одні лінії трохи товщі, інші - трохи тонше. Чергуйте з іншими відтінками, поки не висох лак. Ви можете додати ефекти: лак розтягуйте вістрям голки. Візерунки ви можете знайти в інтернеті або проявіть власну фантазію.