Як купити хорошу гітару.

Якщо ви вирішили навчитися грі на гітарі, то вам в будь-якому випадку потрібен власний інструмент. Однак проблема в тому, що купити якісну і хорошу гітару досить складно, а якщо ви помилитеся з вибором, то такий інструмент може запросто відбити у вас все бажання продовжувати заняття. За допомогою наступних порад, ви зможете вибрати найкращий варіант з наявних.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно спробувати знайти знає і досвідченого людини, яка добре розбирається в гітарах і допоможе вам. Наприклад, найоптимальнішим варіантом буде викладач в музичній школі. Навіть якщо це призведе до додаткових витрат - погоджуйтеся, адже ви отримаєте 100% якісний інструмент.
2
Якщо у вас немає можливості знайти такого фахівця, то при покупці гітари вам потрібно звернути увагу на наступні моменти.
3
Спершу необхідно визначитися з матеріалом, з якого виготовлена гітара. В основному використовується ясен, клен, махагон, вільха або агатиса. Кожен з цих матеріалів володіє власним унікальним звучанням. Ясень є традиційним матеріалом для гітар, він відрізняється прозорим і дзвінким звучанням. Вільха використовується при виготовленні електрогітар і володіє відмінними резонансними характеристиками. Клен відрізняється насиченим звуком і хорошим верхом. При виборі матеріалу бажано керуватися власним слухом, звук, видаваний гітарою, повинен вам подобатися.
4
Потім зверніть увагу на зовнішній стан гітари. Перевірте корпус на наявність яких-небудь тріщин або сколів. Покрутіть кожен регулятор (вони не повинні скрипіти, а тим більше прокручуватися), перевірте вхід для шнура (він повинен бути міцно закріпленим). Після цього підключіть гітару до підсилювача, додайте гучності, зверніть увагу на те, чутні чи перешкоди і шуми. Візьміть гітару таким чином, як скрипалі тримають свій інструмент, подивіться уздовж грифа - він повинен бути максимально рівним і прямим.
5
Далі затисніть кожну з струн на будь-якому ладу: чуєте ви при цьому деренчання або дзвін?
6
Ні в якому разі не соромтеся задавати питання продавцям-консультантам. Але в теж час постарайтеся якомога краще підготуватися вдома, адже іноді вони можуть видати вам неякісний інструмент за досить великі гроші.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2TX4y9tBQOA
Гітара - дуже поширений інструмент. Для гри на гітарі, не потрібно особливих навичок. Тому процес навчання займає зовсім небагато часу. Як наслідок легкого навчання, гітаристів завжди багато. Якщо вважаєте, що прийшов час і вам вступити в ці ряди, то збираєте гроші і прямо в магазин. Тільки як же вибрати і купити хорошу гітару ?
Інструкція
1
Таким питанням задаються багато новачків. Найчастіше вони не знають, для яких способів гри призначається та чи інша гітара. Перш за все, звертаємо увагу на будову гітари. Гітара складається з корпусу або гітарної деки. Дека служить для посилення звуку струн. Корпус може бути великим або маленьким. Тут все залежить від уподобань музиканта. Однак гітару з великою декою важче носити, на звук гучніший. Таку гітару можна використовувати на звукозаписних студіях. Гітара з декою поменше - основний вибір дворових гітаристів.
2
Наступна частина гітари - гриф. Він кріпиться до корпусу гітари. Буває два види грифа: широкий і тонкий. На класичних гітарах використовується широкий гриф, на ньому більше відстань між струнами, що зручно для прийому арпеджіо (перебору). На такій гітарі скрутно грати деякими прийомами. Наприклад, постановка баре. Гітара з вузьким грифом значно полегшує це завдання, на такій гітарі легше грати боєм.
3
Наступна частина гітари - струни. Умовно їх можна розділити на два види: нейлонові і металеві. Нейлонові струни використовують на класичних гітарах з широким грифом. Вони є ідеальним інструментом для гри способом арпеджіо. Гра боєм на них практично неможлива, і не приємна слуху. Металеві струни же є ідеальним засобом для гри боєм, їх встановлення здійснюється на гітари з тонким грифом. За вибором металу вони можуть бути різні, а самими якісними і приємними на слух вважаються срібні струни.
4
Визначивши для себе потрібну конфігурацію частин гітару можна купити інструмент, який приноситиме вам незрівнянне задоволення при грі на ньому. При покупці гітари, подбайте про придбання чохла для неї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2TX4y9tBQOA