Як малювати листя дерев.

Кожне дерево відрізняється від іншого виду силуетом, структурою кори, формою листя. Велике розмаїття дерев поширене по всьому світу. Тому велике і різноманіття форм їх листя. Для того щоб навчитися малювати листя дерев , візьміть простий лист берези або липи без всяких складнощів. Як навчитеся малювати такі листя , можна брати найбільш складні їх форми.
Вам знадобиться
  • аркуш паперу, олівець
Інструкція
1
Підготуйте необхідні матеріали для малювання листя дерев . Починайте малювати лист берези у вигляді фігури каплевидної форми. Його краї зазубрені за допомогою трикутних ліній. На аркуші необхідно намалювати тоненькі і дрібні прожилки. Не забудьте додати держак.
2
Намалюйте лист липи. Це також не викличе труднощів. Його лист нагадує сердечко. Таким чином, на папері потрібно позначити таку форму фігури. Лист зазубрити, всередині прорисуйте прожилки і домалюйте до нього держак. Лист липи вийшов.
3
Намалюйте кленовий лист. Він має цікаву і незвичайну форму. Починайте його малювання з форми окружності без відсутності внизу її частини трикутної форми. Від цієї фігури намалюйте п'ять прямих ліній, які направлені в різні боки. Від центру з'єднання даних ліній проведіть ще лінію - це буде держак клена. Потім навколо кожної з цих ліній необхідно намалювати фігури, що стирчать в різні боки. Вони нагадують форми будиночків. Навколо 2 нижніх смуг потрібно провести трикутні лінії, які з'єднуються біля основи кленового держака. Залишилося зазубрити лист і намалювати тоненькі прожилки.
4
Навчіться малювати лист дуба. Це нескладно. Зобразіть на папері фігуру у вигляді овалу з трохи витягнутої частиною внизу. За допомогою хвилястих ліній покажіть красиву форму листа дуба. А внизу цієї фігури намалюйте держак. Не забудьте промальовувати прожилки на листі.
5
Спробуйте намалювати лист суниці. Він складається з трьох невеликих листочків. Намалюйте на папері дві перпендикулярно пересічні лінії. Три відрізки вгорі повинні мати однакову довжину, а нижній відрізок - трохи довше інших. Потім намалюйте 3 овалу. Вони повинні бути з'єднані між собою. Вийшло три листочка. Зазубрити їх за допомогою трикутних ліній. Домалюйте листу прожилки і держак.
Корисна порада
Щоб намалювати листочки дерев, скористайтеся простим олівцем. Це найбільш поширене знаряддя малювання, його не потрібно довго шукати.