Як малювати супергероїв. Як намалювати супергероя олівцем.

Малювати супергероїв - заняття цікаве і дуже творче. Причому робити це люблять і діти, і дорослі. А діапазон героїв настільки широкий, що вибрати того, якого дуже хочеться намалювати, не є великою проблемою. Однак є ряд правил при зображенні героя, які потрібно дотримуватися при вимальовування будь-якого з них.
Вам знадобиться
  • папір;
  • олівець;
  • ластик;
  • фарби.
Інструкція
1
Починайте малювання з базового побудови фігури супергероя. Ним є схематичний болванчик. Щоб легше було визначати положення рук у фігури, найкраще намалювати болванчика з грудною кліткою (вона також виконується схематично). Сам болванчик являє собою перехрещення двох ліній, причому та з них, яка символізує собою талію, повинна знаходитися трохи вище центру передбачуваного перетину. Також у нього обов'язково має бути голова у вигляді овалу і намітки на кисті рук і стопи ніг.
2
Тепер потрібно болванчика облагородити. Надайте йому форми, щоб можна було вже розрізнити в ньому фігуру людини. В якості основної системи виміру візьміть одну голову. Так, наприклад, відстань від шиї до талії становить приблизно 1,5-2 голови (залежно від розміру вашого супергероя). Відстань від талії до стопи - приблизно 3 голови. Після того як ви додали форми, тобто позначили ноги, руки, тулуб, переходите до прорісовиванія м'язів.
3
Фахівці рекомендують: хочете намалювати супергероя максимально наближеним до оригіналу, скористайтеся підручником анатомії. Саме в ньому ви побачите, які м'язи де розташовуються, і як їх потрібно правильно промальовувати. Після того як ви остаточно оформите фігуру вашого супергероя, підітріть зайві лінії і деталі (так, щоб залишилися тільки ті м'язи, які повинні бути чітко видні навіть з під одягу) і починайте малювати костюм.
4
Одяг супергероєві малюйте, виходячи з того, в якій він ходить завжди. Якщо потрібен плащ, акуратно домалює його в потрібному місці. На цьому ж етапі у вашого болванчика повинна з'явитися зачіска.
5
Тепер переходите до остаточної підготовці вашого супергероя. Намалюйте йому обличчя, ретельно опрацювати дрібні необхідні деталі. Для цього ще раз порівняйте схему з оригіналом і доведіть її до досконалості. Тепер, при бажанні, можете розфарбувати свого супергероя фарбами.
Корисна порада
Пам'ятайте, що схема зображення супергероїв однакова в будь-якому випадку, неважливо, малюєте ви чоловіка або жінку. Єдине, що необхідно враховувати, - це те, що у жінки трохи інакше виглядає фігура. Ці знання вам знадобляться при вимальовування форм вашого супергероя.
Захоплення мільйонів підлітків коміксами цілком зрозуміло. Це чарівний світ, в якому все по-справжньому: як і в реальному світі там відбувається та ж боротьба добра зі злом, і не завжди добро однозначно перемагає. Але якщо комусь подобається лише читати і фантазувати, то інші воліють створювати власні історії, головна роль в яких належить супергероєві. Як і у будь-якого іншого жанру, у коміксів є власні закони, їм підпорядковано і зображення основних персонажів.
Інструкція
1
Намалюйте загальний контур. Назвемо його болванчиком. На початковому етапі першорядну важливість має дотримання всіх пропорцій тіла. Якщо ви не співвіднесе розміри окремих частин тіла друг з одним, не врахуєте закон перспективи, чи не вкажете правильний напрямок руху, то в завершенні ви побачите, що ваш герой вийшов дистрофічні з різними за розміром руками, короткими ніжками і неприродною позою.
2
Ваш герой повинен рухатися. Статичним фігурам немає місця в коміксі, тому поки ваш супергерой постає перед вами лише в образі болванчика, надайте йому певну позу. Найкраще намалювати супергероя, коли він рухається вперед: тулуб трохи нахилений вперед, ноги розставлені на ширину кроку, руки в розмаху.
3
Тепер болванчиками потрібно наростити форму. Головні персонажі коміксів відрізняються від звичайних людей тим, що деякі частини їх тіла нарочито гіпертрофовані. У чоловіків найчастіше це грудна клітка, м'язи плечей і стегон. У жінок - висока груди, дуже вузька талія і широкі стегна. Тільки нарощуючи форму, сильно не захоплюйтеся, інакше вийде щось подібне Халку.
4
Пропрацюйте мускулатуру. Тут без знання основ анатомії не обійтися. Не старайтесь занадто детально промальовувати м'язи, які будуть під костюмом. Подумайте про динаміку: виділіть м'язи, які показують напрямок руху. Вони повинні бути більш опуклими і різко окресленими, що покаже їх напруженість.
5
Намалюйте частини костюма. На цьому етапі потрібно продумати всю символіку вашого персонажа. Вона обов'язково повинна бути логічно пов'язана з його унікальними здібностями, що роблять його справжнім супергероєм.
6
Заключний етап - деталізація і контуровки. Всі лінії, які ви малювали до цього олівцем тепер необхідно замінити штрихами, нанесеними чорною гелевою ручкою. Прорисуйте контур, заповніть кольором деталі і не забудьте про тіні, які в коміксах малюються без плавних переходів.