Як викупити орендовану землю. викупити землю орендована.

Оформивши у власність орендовану ділянку, ви отримаєте можливість продати його, подарувати, обміняти, тобто зможете розпоряджатися на свій розсуд. Договір оренди землі не дає таких прав, оскільки власником в цьому випадку є місцевий муніципалітет. Щоб переоформити землю у власність, необхідно підготувати ряд документів.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - оплата держмита;
  • - заява в регцентр.
Інструкція
1
Зверніться у відділення муніципалітету і подайте заяву.
2
Для заповнення бланка заявки зверніться в центр кадастру єдиного обліку землі та картографії. Уточніть відразу дату приїзду кадастрового інженера.
3
У зазначені співробітником центру кадастру терміни очікуйте інженера, який проведе межування, топографічну зйомку і складе план місцевості. Отримайте від фахівця технічні паперу і з ними зверніться в центр єдиного обліку земельних ділянок. Ділянка поставлять на облік і на нього оформлять кадастровий паспорт. Візьміть виписку з кадастрового паспорта і копію кадастрового плану, зробіть ксерокопії отриманих виписок, пред'явіть ці папери в місцеву адміністрацію.
4
Зареєструйте права власності, підставою для реєстрації буде постанова голови районної адміністрації. Перед реєстрацією прав власності, якщо в постанові вказана сума до оплати, зробіть платіж і надайте копію квитанції в адміністрацію. Якщо вами раннє ніколи не проводилося переоформлення земельної ділянки з оренди у власність, в такому випадку реєстрація власності може бути безкоштовною.
5
Зверніться в Федеральне Управління державного реєстраційного центру, візьміть з собою такі документи: постанова, копі кадастрового плану, виписку з кадастрового паспорта та квитанцію. Напишіть заяву, разом з ним надайте документи.
6
Через 30 днів зверніться в Федеральне Управління державного реєстраційного центру і отримаєте свідоцтво, яке встановлює право власності на ділянку землі за вами.
Зверніть увагу
Очікування приїзду кадастрового інженера може зайняти тривалий термін. Чергу може підійти не скоро і затягнутися до півроку, оскільки даних фахівців мало, а всі фірми, що мають ліцензію, вже не мають права на складання технічних документів і не можуть поставити ділянку на облік в кадастр.
Корисна порада
Завчасно ознайомтеся з правовими актами, які стосуються регулювання реєстрації власності і з правилами переходу з оренди у власність земельних ділянок. Відповідні статті можна знайти в Земельному кодексі, Цивільному кодексі і Федеральному законі 122-Ф3.