Як зробити карту проїзду.

Схеми і карти проїзду часто потрібні підприємствам і компаніям, зацікавленим у тому, щоб клієнти і покупці без проблем могли знайти офіс компанії або магазин, рухаючись від найближчого, всім відомого орієнтира. Особливо актуальні такі карти-схеми для великих міст, де навіть жителі прилеглих будинків не зможуть підказати, як краще доїхати або дійти за вказаною адресою. Таку схему можна замовити, але можна зробити самому.
Інструкція
1
Замовити таку схему можна в будь-якому дизайнерському бюро або на біржі фрілансу, де ви без зусиль виберете з декількох бажаючих того, чиї приклади подібних робіт вам сподобаються більше. Але якщо вам не треба особливих дизайнерських вишукувань і досить простий, але інформаційно ємною схеми, ви можете зробити її самостійно.
2
Тим, хто робить сайти, часто буває необхідна така схема, на якій доступно для будь-якого показується можливість дістатися до точки, зазначеної на карті міста. За допомогою відомого картографічного сервісу Google Maps, відкритого для всіх бажаючих, це можна зробити просто і зручно. Всі процедура детально описана в покроковому режимі. Виконавши інструкції, ви отримаєте можливість вбудувати в свій сайт подібну схему.
3
Такі ж можливості надають і деякі інші картографічні сервіси. Для отримання схеми проїзду вам достатньо буде просто виділити в масштабі необхідний вам фрагмент карти і натиснути кнопку «Отримати посилання на фрагмент», вставивши отриману посилання в HTML-код і задавши розміри картинки, ви зможете створити схему проїзду або місцезнаходження вашого об'єкта на своєму web-сайті.
4
Якщо ви не займаєтеся web-програмуванням, то схему проїзду можна зробити, скориставшись картами міст, які є на найбільших картографічних сервісах - Яндекс.Карти, наприклад. Зайдіть на нього, знайдіть на карті країни своє місто, використовуючи масштабування, виділіть необхідний вам фрагмент адресному карти, скопіюйте екран за допомогою клавіші «PrtScr» в будь-який графічний редактор. Відредагуйте отримане зображення - фрагментуються його і нанесіть кольорові прямі лінії, що позначають схему руху до об'єкта. Ви можете вставити будь-які умовні зображення і знаки, які допомагають зорієнтуватися на місцевості. Розмістіть на зображенні пояснюючі написи і ваша схема готова.