Як змінити ставлення до життя. Як змінити своє ставлення в до життя.

Часто для того щоб щось змінити в житті потрібно змінити ставлення до самого життя. Доведеться докласти деяких зусиль, але результат того вартий.
Вам знадобиться
  • Терпіння і добре ставлення до себе
Інструкція
1
Часто людина незадоволена своїм життям, переживає з приводу свого майбутнього або минулого, журиться про те, що зробив або не зробив колись, жалкує про те, чого у нього немає, переживає і боїться за своє майбутнє. Але минулого не повернеш, а майбутнє ще не настало. У вас є тільки сьогодні - найкращий день для радості і насолоди життям, для того щоб жити і діяти. Потрібно почати жити тут і зараз!
2
Також часто люди роблять в цьому житті тільки те, що вони повинні, а зовсім не те, чого хочуть. Знайдіть собі заняття, яке цікаво вам і приносить радість. Часто через якийсь час саме це заняття починає приносити ще й гроші.
3
Ставтеся до життя з вдячністю. Зосередьтеся не на тому, чого немає, а на тому - що у вас вже є і цінуєте це.
4
Уявіть, що ви вже та людина, яким завжди хотіли бути. Яким ви завжди сподівалися стати? З ким ви ведете внутрішні бесіди? Ким захоплюєтеся? Увійдіть в образ свого ідеалу і живіть так, як ніби ви вже стали таким.
5
Позбавтеся від образ і почуття провини. Зніміть з себе цей тягар і перестаньте переживати і прокручувати минуле. Це не приносить вам нічого крім шкоди і напруги. Забути про образу не означає потурати кривдникові, це означає порвати внутрішню зв'язок, через яку уходи ваша енергія.
6
Бути досконалістю неможливо. Завжди є до чого причепитися. І після закінчення якоїсь справи можна придумати, як можна було зробити його кращим. Але при такому ставленні виходить, що ви повні жалю, а життя проходить мимо. Прагнення бути ідеальним перетворюється на спроби домогтися схвалення оточуючих.
7
Приділіть увагу своєму здоров'ю. Якщо ви сумніваєтеся, чи правильні ваші звички і спосіб життя, то уявіть, що з таким питанням до вас звернувся друг. Прослідкуйте самі своїм же радам. Всі знають, що таке добре і що таке погано, так що допоможіть собі цієї вивертом.
Наша пам'ять милосердна лише тому, що інстинкт самозбереження не дозволяє їй докучати нам неприємними спогадами. Але при цьому кожен з нас замислювався: "А що було б, якби я не купив квиток на той літак або не познайомилося з тією дівчиною?" І нам здається, що все було б набагато краще. Поки одні люди тужать за непрожитих життям, інші вважають, що можуть дійсно змінити минуле.
Інструкція
1
Психологи. Є думка, що минулого не існує, є тільки спогади про нього. Така точка зору називається соліпсизмом. Соліпсіста, якщо не вдаватися в деталі, пояснюють навколишній світ через власне існування. Ця лампа горить тому, що я про неї думаю. Земля пласка тому, що всі вчені в це вірять. Звичайно, документально зафіксоване минуле стерти неможливо (це все одно, що втратити адекватність). Але маленькі шорсткості (нав'язливе спогад про іспит двадцятирічної давності або плітці, яка вже не має сенсу) скорегувати можна. Це робиться за допомогою медитативних вправ, технік розслаблення або сеансів психоаналізу.
2
Маги. Це люди, які силою свого розуму можуть змінювати навколишню реальність. Так це чи ні, перевірити важко. Адже змінивши минуле, ми міняємо сьогодення, а значить, не можемо зіставити одне минуле з іншим. Розум звичайної людини влаштований так, що не може існувати в двох реальностях відразу. Але є магічна школа на стику чарівництва і сміхотерапії, яка називається Симорон. Для того, щоб змінити минуле, треба влізти на унітаз і ... стрибнути з нього в інший всесвіт. Стрибнули? Відмінно! З цього моменту починається нове життя.
3
Фізики-теоретики. Кожен з них із задоволенням розповість, що таке Кротова або черв'ячна нора (wormhole) і як нею користуватися. Нора - це своєрідне спотворення простору і часу, тунель, через який можна потрапити з Москви-2011 в Париж-1734, вилетіти в паралельний всесвіт або взагалі загубитися в просторі між світами. Все це неймовірно захоплююче і вражає уяву. Але звернутися до фізиків за реальною допомогою можна буде тільки тоді, коли вони розберуться з такими поняттями, як екзотична матерія і квантова гравітація.
4
Фантасти. Їх читати варто хоча б тому, що вони обкатали, напевно, всі можливі сюжети, пов'язані зі зміною минулого. Наприклад, в оповіданні "І грянув грім" Рея Бредберрі метелик, яку розчавили в доісторичні часи, змінює мову і політичні погляди у віддаленому майбутньому. В оповіданні "Три смерті Бена Бакстера" Роберта Шеклі говориться, що набір можливостей обмежений, а рок, фатальність, зумовленість все одно візьме своє. Дуже цікава в цьому сенсі повість Айзека Азімова "Кінець вічності" про таємну організацію, існуючої в Вічності - неком замкнутому просторі зі своїм плином часу. Організація змінює минуле і майбутнє людей, що живуть у Часу. До чого призводить спроба уникнути труднощів, полегшити страждання, підштовхнути і зберегти? До того, що людина втрачає свої можливості, свій досвід і шанси на щасливе майбутнє.
Зверніть увагу
Сумуючи про минуле і тривожачись про майбутнє, людина втрачає можливість жити в сьогоденні.
Корисна порада
Психологи, фізики, фантасти і навіть маги часто кажуть, що негативне минуле - це відмінне паливо для щасливого майбутнього.