Як збільшити потужність пневматичної гвинтівки.

Якщо ви хочете збільшити швидкість вильоту кулі, а це і означає збільшити потужність пневматичної гвинтівки, можна зробити, наприклад, наступні кроки: - поліпшити герметизацію досилателя; - Замінити пружину на більш потужну.
Вам знадобиться
  • - електродриль;
  • - надфілі;
  • - полотно до ножівки по металу.
Інструкція
1
Досилатель в заводському виконанні пропускає при пострілі якусь кількість повітря повз стовбура, і при стрільбі навіть можна відчути подих з гвинтівки в обличчя. Природно, що ці втрати позначаються на потужності гвинтівки .Щоб усунути недолік, відкрутіть болт, закручений в обмежувач досилателя, і вийміть з казенника досилатель і пружіну.Зажміте тонку частину досилателя в патрон дрелі.Теперь на відстані 1, 5-2,0 мм від початку товстої його частини за допомогою надфіля або ножівки по металу проточите 2-3 канавки глибиною приблизно 0.5-0.6 мм. Відстань між ними зробіть близько 2 мм. Врахуйте, що при закритому досилатель все проточки повинні входити в патронник целіком.В проточки вставте гумові шайби, наприклад, вирізані з автомобільної камери. Щоб їх легше було надіти на досилатель і вони добре ковзали, змастіть ці гумові колечка маслом.Острие краю казенника можуть зрізати гуму, тому казенник попередньо обробіть круглим надфілем так, щоб досилатель вільно ходив у циліндрі. При обточуванні тирса можуть потрапити в стовбур і циліндр. Щоб запобігти цьому, вкладіть в стовбур шматок вати з боку казенніка.После герметизації, можливо, доведеться замінити стандартну пружину досилателя.
2
Збільшити потужність пневматичної гвинтівки можна заміною пружини. Зазвичай підбирають підходящу по діаметру і довжині від більш досконалих і дорогих типів пневматики або замовляють умільцям виготовити пружину із заданими характеристиками. Як правило, в цьому випадку збільшують діаметр дроту. Однак, якщо перестаратися, це може призвести до того, що манжета буде розбиватися, погіршиться тяга поршня, і в результаті впаде кучність.
3
Застосовуйте при стрільбі обтяжені кулі - це збільшує і дальність польоту, і пробивну силу вистрела.Еще секрет: в спідницю кулі капнути машинне масло. Це можна робити і заздалегідь, напоготові відразу кілька куль таким чином. Масло не виллється, навіть якщо куля буде в перекинутому стані. Потужність стрільби збільшиться за рахунок більшої герметизації стовбура завдяки обволікаючій дії масла.
Зверніть увагу
Правильно експлуатуйте зброю. Ніколи не залишайте надовго пружину в стисненому стані - це її прослабит раніше времени.Но використовуйте для стрільби дріб, металеві кульки та інші некондиційні снаряди.
Корисна порада
Щоб ваша пневматична гвинтівка зберігала свою первісну, задану при виготовленні потужність, необхідно постійне ретельне технічне обслуговування та регулярне чищення.