Як обсмажити арахіс. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Газета The Times of India опублікувала замітку, що розповідає про відкриття вченими нових властивостей арахісу . Виявляється, обсмажений несолоний арахіс багатий на мононенасичені жири, контролюючими холестерин в крові. Також він містить велику кількість корисних для зору антиоксидантів-поліфенолів і протеїну. А нікотинова кислота захищає від хвороби Альцгеймера. Незамінний земляний горіх для ШКТ і кісток. Ці властивості арахісу підуть на користь спортсменам, літнім людям і тим, хто має недостатню вагу.
Вам знадобиться
    • У всіх способах обсмаження інгредієнти мінімальні - це
    • в першу чергу
    • арахіс. А масло
    • сіль або вода - за вашим смаком
    • залежно від обраного рецепта.
Інструкція
1
Арахіс без маслаВисипьте сирі зерна на прогріту на невеликому вогні сковороду.В протягом 10-15 хвилин при інтенсивному помішуванні смажте арахіс. Готовність визначте по характерному потріскуванню. Арахіс на очах починає подрумяніваться.Жарений гарячий арахіс зі сковороди висипте в паперовий пакет і щільно його закрийте. Цей крок необхідний для того, щоб земляний горіх зберіг свої смакові якості і не відволожився.
2
Солоний арахісЕслі ви в домашніх умовах хочете отримати солоний арахіс, аналогічний вподобаному вам покупному в пакетах, то тут існують два способи приготування: Смажте арахіс, посипаний дрібною сіллю, на гарячій сковороді. Щоб він рівномірно прожарився, не забувайте постійно перемішувати орешкі.Разложіте сирий арахіс рівним шаром на деко, без солі. Поставте його в духовку хвилин на 10-15. При цьому лист періодично струшуйте, щоб перемішати горішки. Після закінчення часу пересипте вміст дека в розігріту сковороду. Влийте трохи солоної води і готуйте горішки доти, поки вся вода не випарується. Готовність визначте за потріскуванню горішків, від них легко відстає почервоніла лушпиння. Після випарювання всієї рідини підсушіть горішки.
3
Арахіс в скорлупеНеочіщенний арахіс підсмажити не важко, якщо дотримуватися інструкцію.Виберіте в магазині якісні сирі горішки. Для цього звертайте увагу на те, щоб плоди мали чисту, неушкоджену шкаралупу. Потрясіть сирий арахіс у свого вуха. Якщо почуєте характерний звук від перекочується ядерець, значить, вони почали всихати. Такий товар вам не нужен.Переберіте неочищений арахіс, розкладіть його на деку рівним шаром. В цей час запаліть для прогріву духовий шкаф.На 20-25 хвилин при t = 180? C поставте деко з арахісом в духовку.
4
Арахіс на маслеАбсолютно інший смак виходить у арахісу , якщо його посмажити на масле.Разогрейте фритюрницю або глибоку сковороду з арахісовим маслом до t = 180? С, з розрахунку: на 1,5 склянки масла - 2 склянки орехов.Держіте арахіс в киплячій олії 5 хвилин, при цьому періодично помішуючи его.Виложіте готові горішки на серветки, даючи излишнему маслу стечь.Мелкой сіллю посипте обсмажений арахіс.
5
Арахіс в мікрохвильовій печіОчіщенний арахіс за допомогою друшляка ретельно промийте холодною водой.Посоліте горішки з розрахунку 0,5 чайної ложки солі на 1 склянку арахісу .Орешкі викладіть в спеціальний посуд для мікрохвильової печі.Установіте таймер на 2 хвилини при максимальному режимі нагрева.Виньте вміст мікрохвильовки, перемішайте горішки і знову поставте в СВЧ-піч на 2 мінути.Прі використанні будь-якого з перерахованих вище способів у вас повинен вийти смачний, рівномірно прожаренний арахіс.