Як розподілити час. Як распреділілісь свій час школяру.

Житель мегаполісу - це людина, поглинений шаленим ритмом пролітають подій. Він прагне встигнути завжди і скрізь, але домагатися цього все складніше. У бізнесі є поняття «тайм менеджмент». На сьогоднішній день це ціла наука, що дозволяє грамотно розподіляти час, і, відповідно, значно збільшувати продуктивність своєї праці.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу
  • - олівець
Інструкція
1
Проведіть аналіз свого дня. Найголовніший висновок, який ви зробите, проробивши цей крок, - дізнаєтеся, куди йде весь час. Для цього візьміть аркуш паперу або невеликий блокнот і записуйте всі кроки, зроблені протягом дня (сніданок, похід на роботу, бесіда по телефону). Увечері, сівши в затишне крісло, проведіть аналіз, паралельно виявляючи свої «слабкі сторони».
2
Почніть планувати день. Напередодні, бажано перед сном, складайте список справ, які необхідно вирішити. Намагайтеся розташувати їх не тільки в тимчасовій послідовності, але і в логічній. Наприклад, дзвінки краще запланувати на денний час (з 11.00-15.00), а роботу з кореспонденцією - на ранок або пізній вечір.
3
Навчіться планувати помісячно або хоча б потижнево. Це допоможе виховати дисциплінованість і, як наслідок, пунктуальність.
4
Говоріть «ні», а якщо не вмієте цього робити, то навчитеся. Часто трапляються ситуації, коли близькі або колеги можуть порушити всі плани. Потрібно постаратися зробити все можливе, щоб не допускати цього. Скажіть про свою зайнятість і спільно заплануйте на пізніший термін.
Зверніть увагу
Намагайтеся пройти той «поріг», коли хочеться все кинути і перестати планувати свій день. Пам'ятайте, що всі зусилля скоюються на благо власного вдосконалення. Є думка, що для того, щоб дія стало звичкою, його треба вчинити 21 день поспіль.
Корисна порада
Не забувайте про себе. Для цього достатньо виділяти час, який ви будете із задоволенням витрачати на власні захоплення або хобі. Почніть з 15-30 хвилин на тиждень, поступово збільшивши цей проміжок до 2 годин на день.