Як побудувати односхилий дах. Як зробити односхилий дах відео.

У тих регіонах країни, де ліс дорогою або дефіцитний, а також є затяжні вітру, велику популярність мають односхилі даху. Даний вид дахів досить економічний і дуже простий у монтажі. Кут нахилу подібних дахів рідко перевищує 25 градусів.
Вам знадобиться
  • - Дошка необрізна, брус 15, брус 12;
  • - Молоток;
  • - Сокира;
  • - Ножівка;
  • - Гострий ніж;
  • - Шиферні цвяхи.
Інструкція
1
На останній сейсмопояс необхідно укласти стельові балки. В якості даних балок необхідно використовувати брус 12. Балки варто укладати на відстані 70-80 см. Дане відстань вважається оптимальним.
2
Проміжки необхідно закласти каменем, а з боку зливу закладати каменем не потрібно.
3
Лаги необхідно укласти з одного боку на мауерлатного дошку, яка знаходиться паралельно до стельового брусу, а інший кінець до бруса впритул. Після чого необхідно збити брус з лагами за допомогою шиферних цвяхів.
4
У тому місці, де брус, а також лаги лежать на Сейсмопояс, необхідно прикрутити сталевим дротом до поясу. Дана дія зробити потрібно, оскільки дане місце найслабше, і дах лежить просто на Сейсмопояс.
5
Закладаємо проміжки з боку слива, для цього використовуємо планки, розмір яких відповідає лагам.
6
За допомогою сокири, з необрізної дошки необхідно стесати кору. Так як в корі можуть завестися різні шкідники.
7
Дошку після обробки, необхідно набити перпендикулярно на лаги. Для економії матеріалу, ви можете залишати відстань до 15 см між дошками.
8
Розкачуємо гидробарьер (руберойд) паралельно дошці від початку до кінця даху. Якщо в якості гідробар'єра використовується плівка, її фіксувати необхідно за допомогою степлера.
9
Укладаємо шифер. Укладання шиферу необхідно проводити наступним чином. Перший лист укладається вниз даху, після чого наступні шари укладаються ближче до краю внахлест.
10
Односхилий дах готова, останнім етапом буде встановлення вітрової дошки до лагам, які стирчать знизу і зверху.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uP3hf7X5LHY
Зверніть увагу
Після укладання гідроборьера ходити по даху небезпечно, мається шанс провалитися між дошками. Кращим варіантом буде, розкласти дошки і ходити тільки по ним.
Корисна порада
Якщо у вас кам'яний будинок, який побудований з черепашника, необхідно прогнати 3 ряди каменю, після чого необхідно покласти мауерлатного дошку. Вона згладить всі нерівності, і крім цього зможе зміцнити лаги.