Як відкрити інтернет браузер. не можу відкрити веб браузер.

Браузер призначений для доступу до ресурсів мережі інтернет, і є однією з основних програм операційної системи. Відкрити інтернет браузер зможе навіть початківець користувач комп'ютера.
Інструкція
1
Відкриття інтернет-браузер аналогічно запуску будь-якої комп'ютерної програми. Відмінність полягає лише в тому, що браузер встановлений в системі за умовчанням, і навіть при першому її запуску значок для запуску браузера обов'язково потрапить в поле зору користувача. Для того щоб запустити інтернет-браузер, просто зробіть подвійний клік мишею на його значок. Запуск браузера відбудеться в лічені частки секунди. Кнопка браузера також може бути закріплена в так званій панелі швидкого запуску, яка розташовується правіше кнопки «Пуск» на панелі задач (внизу екрану). Для відкриття браузера за допомогою панелі швидкого запуску просто один раз клікніть на його іконці.
2
Інтернет-браузер є однією з основних програм операційної системи Windows, тому способи для його запуску максимально спрощені. Кнопка відкриття інтернет-браузер завжди спеціальним чином виділена в меню «Пуск». Для запуску браузера відкрийте дане меню та натисніть кнопку «Інтернет», розташовану в самій верхній частині лівого стовпчика меню. Натискання даної кнопки послужить командою для завантаження в оперативну пам'ять браузера, призначеного за замовчуванням. Тобто, якщо на вашому комп'ютері встановлено кілька браузерів, але більшу частину часу ви користуєтеся одним з них, ви можете призначити його браузером за замовчуванням, і він завжди буде запускатися після натискання кнопки «Інтернет» в меню «Пуск». Призначення браузера за замовчуванням проводиться в його налаштуваннях, або в "Панелі управління", за допомогою служби «Вибір програм за замовчуванням".
3
Відкриваючи будь ярлик інтернет а з файлового менеджера операційної системи, або гіперпосилання з якого б то не було текстового файлу, браузер відкривається автоматично. ви можете поставити ярлик інтернет а на робочий стіл або в будь-яку зручну для вас папку, і натискання на цей ярлик буде відкривати інтернет-браузер.
«Броузером» або «веб-оглядачем» називають спеціалізовану програму для перегляду сторінок веб-сайтів та інших ресурсів, розміщених в мережі. Програма надсилає запит на сервер, що містить вказаний користувачем адресу і отримує у відповідь вихідний код веб-сторінки, який містить детальну інформацію про те, що саме і яким чином слід показати користувачеві. Інтернет-оглядач візуалізує у своєму вікні всю отриману інформацію, перетворюючи її в веб-сторінку.
Інструкція
1
Запускайте веб-оглядач таким же способом, яким ви це робите з будь-якими іншими програмами. В ході установки в операційну систему абсолютна більшість програм, включаючи і браузери, створюють посилання на свій запуск в головному меню системи - шукайте її в розділі «Усі програми» на кнопці «Пуск».
2
Скористайтеся ярликом програми на робочому столі - при установці браузер і його теж створює автоматично. Подвійне клацання по цій іконці запускає веб-оглядач.
3
В ОС Windows 7 іконка, яка запускає встановлюваний за замовчуванням разом з операційною системою інтернет-оглядач Internet Explorer, розміщується на панелі завдань поряд з кнопкою «Пуск». Клацайте по цій іконці для запуску програми.
4
Якщо посилань на запуск браузера з якоїсь причини немає ні в головному меню, ні на робочому столі, то можна, наприклад, відкрити який-небудь документ, що містить посилання на інтернет-ресурси, і клацнути будь-яку з посилань. При цьому операційна система сама знайде і запустить використовується за умовчанням веб-оглядач. Але, зрозуміло, робити це постійно не дуже зручно, тому слід відшукати виконуваний файл браузера і створити ярлик для його запуску самостійно. Шукати потрібно в папці, вкладеної в папку Program Files на системному диску. Назва папки має збігатися з назвою браузера - наприклад, виконуваний файл iexplore.exe лежить в папці з назвою Internet Explorer. Щоб створити ярлик для нього, перетягніть файл правою кнопкою миші на робочий стіл або на кнопку «Пуск».
5
Скористайтеся стандартним діалогом запуску програм, якщо інші способи не підходять. Щоб його відкрити, натисніть клавіші win + r або клацніть пункт «Виконати», поміщений в головне меню на кнопці «Пуск». Якщо ви хочете відкрити в браузері яку-небудь сторінку, то просто введіть її адресу і натисніть Enter. Якщо треба відкрити Internet Explorer, не завантажуючи в нього веб-сторінок, то введіть команду iexplore і натисніть Enter.